Oostakkerstraat 73, Amsterdam

1066 HR Amsterdam
Energielabel A
  • Erfpacht afgekocht
  • Energielabel A
  • Met parkeerplaats
  • Met dakterras
  • Uniek wonen
Vraagprijs
€ 575.000 k.k.
Soort constructie
Bestaande bouw
Type
Appartement en bovenwoning
Locatie
In woonwijk en open ligging
Woonoppervlakte
100 m²
Inhoud
329 m³
Bouwjaar
2002
Aantal slaapkamers
2 Slaapkamers
Tuin
Geen tuin
Garage type
Parkeerkelder
Verwarming
C.v.-ketel
Energielabel
A Hoe kan ik mijn huis verduurzamen? Huis verduurzamen?
Uitgelicht

Voel jij je al thuis?

Prettige lichtinval

Aangenaam licht

Sfeervol

Je wordt direct begroet door een zee van licht die vanaf de grote ramen je woonkamer binnenstroomt. De woonkamer is niet alleen groot, maar ook praktisch in zijn indeling, waardoor de ruimte luchtig en sereen aanvoelt. De plafonds zijn hoog, de afwerking strak en de sfeer modern.

Wat maak jij klaar?

Open keuken

Wat maak jij klaar?

De open keuken is daarbij een echte eyecatcher met een fijn spoeleiland. De keuken is uitgerust met alle gemakken: een vaatwasser, een ruime koel/vriescombinatie voor al je verse ingrediënten en een multifunctionele oven waarmee koken weer een feestje wordt.

Relaxen in bad

Relaxen in bad

Even afspoelen

De badkamer heeft een luxe wellnessuitstraling. Denk aan een heerlijk warm bad vol schuim waarin je na een lange dag kunt wegzakken, of een frisse douche met een krachtige waterstraal om de dag goed te beginnen.

Welterusten

Fijne lichtinval

Slaap lekker

In totaal beschikt het appartement over twee ruime slaapkamers, beide geschikt voor bijvoorbeeld een king-size bed, thuiswerkplek of als sfeervolle baby- en kinderkamer. Alle ruimtes ademen rust door de goede lichtinval en het mooie uitzicht over de groene omgeving.

Zonnig privé dakterras

Zonnig privé dakterras

Heerlijk genieten

Wat echt het verschil maakt? Dat geweldige privé dakterras van maar liefst 40 m². De zonsondergang kleurt de lucht in zachte oranjetinten terwijl je geniet van een glas wijn met je favoriete gezelschap. Het is hier helemaal stil, geen inkijk, en dankzij de ligging op het westen geniet je iedere dag van de zon. Is het te warm? Zet dan je parasol op en creëer jouw eigen urban retreat. Doordat het dakterras aan alle kanten open gelegen is kan je hier de gehele dag van de zon genieten.

Vragen over deze woning?

Onze verkoopmakelaar Pim Stoekenbroek staat voor je klaar.
Stel een vraag
Omslagfoto brochure

De verkoper vertelt

Wij gebruiken foto's van freepik.com