Rengerskerkestraat 8

1069 HV Amsterdam
Energielabel A
  • Groot terras
  • Met parkeerplaats
  • Ruime berging
  • Instapklaar
  • Moderne afwerking
Vraagprijs
€ 485.000 k.k.
Soort constructie
Bestaande bouw
Type
Appartement en benedenwoning
Locatie
In woonwijk
Woonlagen
1 etages
Woonoppervlakte
112 m²
Inhoud
360 m³
Bouwjaar
2007
Aantal slaapkamers
2 Slaapkamers
Tuin
Geen tuin
Garage type
Inpandig en parkeerkelder
Schuur
Box
Verwarming
C.v.-ketel
Energielabel
A Hoe kan ik mijn huis verduurzamen? Huis verduurzamen?
Uitgelicht

Voel jij je al thuis?

Slaap lekker

2 slaapkamers

Hoe deel jij ze in?

Stap binnen in een slimme, praktische indeling met twee ruime slaapkamers waar je heerlijk tot rust kunt komen.

Moderne keuken

Moderne keuken

Wat maak jij klaar?

Het hart van de woning is de strakke, moderne keuken – compleet met gloednieuwe apparatuur (2023) waardoor koken en gezellig samenzijn vanzelfsprekend samenkomen.

Moderne badkamer

Een frisse start

Even afspoelen

Ook de badkamer is een pareltje: modern ingericht en voorzien van een inloopdouche en ligbad.

Nette afwerking

Nette afwerking

Ga lekker zitten

In de woonkamer bevind zich nog een sfeervolle bio-ethanol schouw met cinewall en ingebouwde boekenkast. Hier heb je alles in huis voor een relaxte, hedendaagse levensstijl, waarbij aan elk detail is gedacht.

Fijne omgeving

Centraal

Nabij voorzieningen

Het complex is gelegen op de hoek van de winkelstraat Tussen Meer. Op loopafstand vindt u het Osdorpplein, waar onder andere Albert Heijn, Dirk van de Broek, Jumbo en Hema gevestigd zijn. Daarnaast zijn er diverse kleine en grote winkels, boetieks, restaurants én de internationale food court Westmarket. Ook theater De Meervaart is in de buurt. Rondom het plein en langs Tussen Meer vindt u nog veel meer winkels en eetgelegenheden.

Vragen over deze woning?

Onze verkoopmakelaar Pim Stoekenbroek staat voor je klaar.
Stel een vraag
Omslagfoto brochure

De verkoper vertelt

.

Wij gebruiken foto's van freepik.com