Spanderswoudstraat 32, Amsterdam
- Instapklaar appartement
- Volledig gemoderniseerd in 2023
- Drie slaapkamers
- Royaal Balkon
- Centrale ligging
- Vraagprijs
- € 425.000 k.k.
- Soort constructie
- Bestaande bouw
- Type
- Appartement en galerijflat
- Locatie
- In woonwijk en vrij uitzicht
- Woonoppervlakte
- 88 m²
- Inhoud
- 292 m³
- Bouwjaar
- 1968
- Aantal slaapkamers
- 3 Slaapkamers
- Tuin
- Geen tuin
- Garage type
- Geen garage
- Verwarming
- C.v.-ketel
- Energielabel
- C Hoe kan ik mijn huis verduurzamen? Huis verduurzamen?
Resultaten
Voel jij je al thuis?
Grote raampartijen
Strak afgewerkt
Hier kom je tot rust
Aangrenzend balkon
Inbouwapparatuur
Praktische opstelling
Vernieuwd in 2023
Met inloopdouche
Gelegen op het oosten
Ochtendzon
Vragen over deze woning?
De verkoper vertelt
Wij hebben hier 10 jaar met ontzettend veel plezier gewoond. Vanaf het eerste moment voelden wij ons thuis in dit fijne appartement.
Dankzij de grote ramen is er veel lichtinval, wat zorgt voor een open en aangename sfeer. De grote deuren tussen de woonkamer en slaapkamer en de dubbele deuren in de badkamer laten de ruimtes mooi in elkaar overlopen, wat een ruimtelijk gevoel geeft.
De keuken en sanitaire ruimtes zijn recent verbouwd en uitgevoerd in een neutrale, praktische stijl, wat zorgt voor een comfortabel en luxe gevoel.
De kamers zijn ruim en veelzijdig in te richten, bijvoorbeeld als slaapkamer, kantoor, kinderkamer of kleedkamer.
De omgeving in Amsterdam Noord is rustig en groen, met het Schellingwouderbreekpark en Het Twiske op korte afstand voor wandelen en fietsen. Voor de dagelijkse boodschappen liggen winkelcentra Waterlandplein en Buikslotermeerplein dichtbij met een breed aanbod aan winkels.
Ook de sfeer in de buurt hebben wij altijd als prettig ervaren: vriendelijk, gemoedelijk en met een fijne mix van rust en levendigheid. Wij hebben hier genoten van zonnige wandelingen in de buurt en gezellige avonden in de ruime woonkamer.
De bereikbaarheid is uitstekend: met de auto zit je zo op de snelweg en met de Noord/Zuidlijn sta je binnen enkele minuten in het centrum. Ook zijn er goede busverbindingen en ben je met de fiets snel bij de pont.
Kortom, een heerlijke plek waar rust, ruimte en de stad samenkomen.