Jelle Posthumapad 62, Amsterdam

1106 ZR Amsterdam
Energielabel C
  • Erfpacht afgekocht
  • Drie slaapkamers
  • Groene omgeving
  • Ruime achtertuin
  • Goede bereikbaarheid
Vraagprijs
€ 450.000 k.k.
Soort constructie
Bestaande bouw
Type
Eengezinswoning en tussenwoning
Locatie
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk
Woonoppervlakte
94 m²
Perceel
102 m²
Inhoud
333 m³
Bouwjaar
1987
Aantal slaapkamers
3 Slaapkamers
Tuin
Achtertuin
Hoofdtuin positie
Oost
Garage type
Geen garage
Verwarming
C.v.-ketel
Energielabel
C Hoe kan ik mijn huis verduurzamen? Huis verduurzamen?
Uitgelicht

Voel jij je al thuis?

Maak het eigen

Praktische indeling

Rust en comfort

Entree/hal met toegang tot het toilet. Aan de voorzijde ligt de lichte, open keuken en aan de achterzijde de ruime woonkamer. Vanuit de woonkamer bereik je middels de openslaande deuren de achtertuin op het oosten.

Volop genieten

Onderhoudsvriendelijk

Strak aangelegd

In de diepe achtertuin is er volop ruimte om te spelen, te tuinieren en te genieten van de zon. Zowel aan de voor- als aan de achterzijde woon je privé, doordat er geen directe inkijk is. In de tuin bevindt zich nog een schuurtje waar je plek hebt voor onder andere je fietsen. De tuin is ook te bereiken via de achterzijde van de tuin door de poort. 

Slaap lekker

Welterusten

Fijne lichtinval

Via de trap in de hal bereik je de overloop met twee royale slaapkamers, aan de voor- en achterzijde. Deze verdieping is voorzien van een ruime dakkapel. Indien gewenst is het mogelijk om hier een derde slaapkamer te realiseren. Op deze verdieping bevindt zich ook de moderne badkamer, deze is helemaal betegeld en heeft een inloopdouche, een wastafel met meubel en een tweede toilet.

Wil je hier meer over lezen?

Download de brochure

Vragen over deze woning?

Onze verkoopmakelaar Sjoerd Spithoven staat voor je klaar.
Stel een vraag
Omslagfoto brochure

De verkoper vertelt

Rust, ruimte, natuur en recreatie liggen hier voor je voordeur evenals veilige speelruimte in een autovrije straat.
Gunstige verbindingen met OV, snelwegen en ruim voldoende mogelijkheid je auto(s) te parkeren.

Waar vind je dit alles nog in Amsterdam? Hier in Geindriedorp!

Na 40 jaar volop van alle mogelijkheden te hebben genoten gaan we nu in de buurt van de kinderen wonen.

Wij gebruiken foto's van freepik.com