Dankzij de grote raampartijen aan zowel de voor- als achterzijde geniet deze ruimte van veel natuurlijk licht. De woonkamer biedt voldoende plaats voor een royale zithoek en een ruime eethoek, waardoor hier een prettige leefruimte ontstaat voor het hele gezin. Aan de achterzijde zorgen de uitbouw met dakramen voor extra lichtinval en een aangename sfeer. De keuken bevindt zich eveneens aan de achterzijde van de woning. Deze is verouderd en dient te worden vervangen, waardoor de nieuwe eigenaar de mogelijkheid heeft om hier een moderne en praktische keuken te realiseren die volledig aansluit op de eigen woonwensen.
Hoe deel jij het in?
Fijne lichtinval
Eerste verdieping: Aan de voorzijde bevinden zich twee slaapkamers, beide voorzien van een dakraam. De derde slaapkamer ligt aan de achterzijde en is prettig van formaat. De dakkapel aan de achterzijde zorgt voor extra ruimte en licht en is deels gelegen boven de slaapkamer en deels boven de badkamer.
Tweede verdieping: De tweede verdieping bestaat uit een overloop met toegang tot een vierde slaapkamer. Deze kamer beschikt daarnaast over praktische bergruimte en kan uitstekend worden gebruikt als extra slaapkamer, werkkamer of hobbyruimte.
Groene vingers gezocht
Optimaal genieten
Via de schuifpui bereikt u de achtertuin, die is gelegen op het zuidoosten. Hier kunt u gedurende een groot deel van de dag van de zon genieten en is er volop ruimte voor een terras, beplanting en eventueel een speelplek of loungehoek. De tuin beschikt over een vrijstaande berging met elektra en een praktische achterom. Ook aan de voorzijde beschikt de woning over een eigen tuin, wat bijdraagt aan de privacy en uitstraling van het geheel.
Mooie omgeving
Aan het water
Broek in Waterland staat bekend om zijn sfeervolle historische karakter, groene omgeving en dorpse rust. Tegelijkertijd zijn voorzieningen zoals een supermarkt, basisschool, sportverenigingen en horecagelegenheden binnen handbereik. Daarnaast zijn Amsterdam, Purmerend en de uitvalswegen richting de Randstad goed bereikbaar, waardoor u profiteert van een rustige woonomgeving met de stad op korte afstand.
Het is heerlijk wonen in Broek in Waterland, de rust van buiten en toch in no-time in Amsterdam kunnen zijn.
Met de auto ben je zo op de ringweg A-10 en met openbaar vervoer zoef je zo die kant op en met ca. 15 minuten sta je in "De Pijp".
De compleet vernieuwde basisschool is op 5 minuten afstand en in het dorp en directe omgeving zijn genoeg sportaccommodaties in club- en verenigingsverband. De woning biedt lekker veel ruimte en ligt op een rustige plek, ook heerlijk voor je benodigde rust en met kinderen is het hier ook heerlijk, ze kunnen lekker buiten ravotten.
Je kunt dit huis nog heerlijk naar je eigen idee inrichten, de basis is prima.
Alvast veel woonplezier voor de nieuwe eigenaren.