De Clercqstraat 16-1
- 2 slaapkamers
- 2 balkons
- Erfpacht eeuwigdurend afgekocht
- Nabij voorzieningen
- Studo op de vierde verdieping
- Vraagprijs
- € 550.000 k.k.
- Soort constructie
- Bestaande bouw
- Type
- Appartement en bovenwoning
- Locatie
- In woonwijk
- Woonlagen
- 2 etages
- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Inhoud
- 249 m³
- Bouwjaar
- 1901
- Aantal slaapkamers
- 2 Slaapkamers
- Tuin
- Geen tuin
- Garage type
- Geen garage
- Schuur
- Geen schuur
- Verwarming
- C.v.-ketel
- Energielabel
- F Hoe kan ik mijn huis verduurzamen? Huis verduurzamen?
Resultaten
Voel jij je al thuis?
Welkom thuis
Fijne lichtinval
Slaap lekker
Hoe deel jij ze in?
Twee balkons
Volop genieten
Even afspoelen
Frisse start
Fijne omgeving
Nabij voorzieningenVragen over deze woning?
De verkoper vertelt
Drieentwintig jaar lang heb ik met veel trots en plezier gewoond op de De Clercqstraat 16, in mijn zonnige appartement op 1 hoog.
Trots op mijn huisje en lief en leed meegemaakt in mijn buurtje (gelukkig meer lief dan leed;). Fijne buren die al snel goede vrienden werden. Vlak bij de Jordaan waar ik kon gaan winkelen, uit eten kon gaan en een borrel kon drinken, En dan het meest bekende blues café van Amsterdam (Maloe Malo) op loopafstand 100 meter van huis om de avond af te ronden.
Er kwamen ook allerlei nieuwe dingen in de buurt, zoals de Hallen bij de Ten Katemarkt, en allerlei leuke eettentjes in de straat.
Voor mijn gasten heb ik een gezellig studioappartement op zolder gemaakt, klein maar fijn met alles er op en er aan. En met woonvergunning. Toen het financieel even tegenzat kon ik een B&B vergunning aanvragen en zo het hoofd boven water houden. Kortom, het wonen op deze plek in Amsterdam heeft me veel gegeven!
Omdat ik nu wat ouder wordt, en oma ben geworden, kies ik er voor om dichter bij mijn familie en op de begane grond te gaan wonen. Maar ik zal altijd mijn herinneringen aan deze plek koesteren. Ik hoop dat iemand anders het net zo fijn zal hebben in dit appartement als ik het zelf altijd gehad heb!