De woonkamer bevindt zich aan de voorzijde en heeft een vrij uitzicht op het groen.
Gesloten keuken
Wat maak jij klaar?
Aan de achterzijde liggen de keuken en de slaapkamer. Vanuit de keuken is er toegang tot het balkon.
1 slaapkamer
Slaap lekker
Ook de slaapkamer beschikt over openslaande deuren naar het balkon, wat zorgt voor een fijne verbinding tussen binnen en buiten.
Balkon
Volop genieten
Vanuit de keuken is er toegang tot het balkon, waar je in de ochtend heerlijk van de zon kunt genieten en uitkijkt over de gemeenschappelijke binnentuin. Ook de slaapkamer beschikt over openslaande deuren naar het balkon, wat zorgt voor een fijne verbinding tussen binnen en buiten.
Vragen over deze woning?
Onze verkoopmakelaar Tycho Dijkstra staat voor je klaar.
Aan de rustige Heer Halewijnstraat 20 hs ligt dit charmante en slim ingedeelde 2-kamerappartement van circa 42 m², met een balkon op het noordoosten en vrij uitzicht over een groen plantsoen. De woning is gelegen in een goed onderhouden complex en combineert een prettige woonrust met een centrale ligging in Amsterdam-West, op steenworp afstand van het Erasmuspark.