Amaryllislaan 15, Hoogkarspel

1616 XA Hoogkarspel
Energielabel C
  • Fraaie uitgebouwde woning
  • Prima onderhouden
  • Op leuke rustige locatie
  • Fraaie badkamer
  • Supermooie kans
Vraagprijs
€ 375.000 k.k.
Soort constructie
Bestaande bouw
Type
Eengezinswoning en tussenwoning
Locatie
Aan rustige weg en in woonwijk
Woonoppervlakte
121 m²
Perceel
147 m²
Inhoud
429 m³
Bouwjaar
1973
Aantal slaapkamers
3 Slaapkamers
Tuin
Achtertuin en voortuin
Hoofdtuin positie
Oost
Garage type
Geen garage
Verwarming
C.v.-ketel
Energielabel
C Hoe kan ik mijn huis verduurzamen? Huis verduurzamen?
Uitgelicht

Voel jij je al thuis?

fijne lichtinval

uitgebouwde woonkamer

sfeervol ingericht

Bij binnenkomst via de keurige entree voel je het meteen: dit is een huis waar over nagedacht is! De hal geeft toegang tot de meterkast, een net toilet met fontein en een doorloop naar de leefruimtes.

Dankzij de uitbouw aan de achterzijde is er op de begane grond een royale en tuingerichte woonkamer ontstaan. Het grote raamoppervlak in combinatie met openslaande deuren zorgt voor een zee van daglicht. Kijk je uit over je gezellige achtertuin – keurig aangelegd met vrijstaande berging en een overkapping – nodigt uit voor ontspannen zomeravonden met vrienden en familie.

lekker kokkerellen

moderne keuken

met inbouwapparatuur

De luxe, moderne keuken is straatgericht en compleet uitgerust. Denk aan hoogwaardige inbouwapparatuur, een strak werkblad en voldoende kastruimte om al je kookgerei op te bergen. Hier sta je te koken terwijl je uitkijkt over de rustige Bloemenbuurt. Gezellig de buurt begroeten of gewoon genieten van het uitzicht – hier kan het allemaal.

welterusten

4 slaapkamers

ruimte voor iedereen

De bovenverdieping telt drie ruime en lichte slaapkamers, ideaal voor kinderen, logees of een hobbyruimte. Alle kamers zijn netjes afgewerkt en bieden voldoende mogelijkheden voor kasten of bureaus. De ruime overloop brengt je ook naar de moderne badkamer. Deze luxe ruimte is betegeld in een eigentijdse kleurstelling en voorzien van een stijlvolle inloopdouche, wastafelmeubel en designradiator.

Via een vaste trap bereik je de zolderverdieping. Hier tref je een vierde slaapkamer, perfect voor oudere kinderen of als rustige thuiswerkplek. Plus, de zolder biedt veel opbergruimte; precies wat je nodig hebt voor spullen die je niet dagelijks gebruikt. Ideaal, toch?

genieten

ruime tuin

nabij voorzieningen

De achtertuin is slim ingedeeld en biedt meerdere zitplekken om van de zon én schaduw te genieten: heerlijk voor een gezellige borrel buiten. Daarnaast is er een handige berging voor fietsen en tuingereedschap, en de voortuin geeft de woning een extra verzorgde uitstraling.

Wil je hier meer over lezen?

Download de brochure

Vragen over deze woning?

Onze verkoopmakelaar Jeroen Klene staat voor je klaar.
Stel een vraag
Omslagfoto brochure

De verkoper vertelt

Dit huis is voor ons jarenlang een fijne en liefdevolle thuisbasis geweest. De buurt is rustig en prettig, met buren die betrokken zijn en altijd in zijn voor een praatje. We hebben met zorg en aandacht aan het huis gewerkt om het steeds meer ons thuis te laten zijn. Met een goed gevoel dragen we het over, in de hoop dat de nieuwe bewoners hier met net zoveel plezier en liefde verder zullen wonen.

86986558_568761br_7177897_1622554_photos_amaryllislaan-15Amaryllislaan151616XAHoogkarspel-03.jpg

Wij gebruiken foto's van freepik.com