De ruime woonkamer is heerlijk licht door de grote raampartijen. Vanuit de woonkamer stap je via de openslaande deur zo het balkon op het westen open. De moderne open keuken is uitgevoerd met diverse Atag-inbouwapparatuur en biedt veel werk- en opbergruimte.
In het gehele appartement is vloerverwarming aanwezig, wat zorgt voor extra comfort.
Fijn lichtinval
Uitgerust ontwaken
De slaapkamer is ruim opgezet en biedt voldoende plaats voor een groot bed en royale kledingkast.
Moderne badkamer
Relaxen in bad
De badkamer is opvallend ruim en praktisch ingericht met een ligbad/douchecombinatie met lage instap, een wastafelmeubel met veel bergruimte en een bidet.
Prettig wonen
Nabij voorzieningen
De woning ligt aan het Waterlandplein in de populaire wijk Nieuwendam, in Amsterdam-Noord. Voor de dagelijkse boodschappen hoef je letterlijk alleen maar naar beneden: winkelcentrum Waterlandplein ligt direct voor de deur met onder andere een Albert Heijn, Action en diverse andere winkels en horecagelegenheden.
Vragen over deze woning?
Onze verkoopmakelaar Marco Kuhne staat voor je klaar.
Ik ga de wereld verkennen daarom bied ik mijn gezellige appartement, waar ik vanaf de oplevering met heel veel plezier heb gewoond, te koop aan.
Mijn appartement ligt heel centraal, zowel met de auto als de fiets ben je zo buiten de stad of in het centrum.
Voor de dagelijkse boodschappen hoef je alleen maar naar beneden te gaan, geen parkeerproblemen dus.
Daarom zowel voor jong als oud een schitterend appartement waar je zo kunt instappen.