Bij binnenkomst valt direct de lichte en prettige leefruimte op. De woonkamer is verzorgd afgewerkt met een PVC vloer voorzien van vloerverwarming. De woonkamer biedt voldoende plaats voor een royale zithoek en een gezellige eethoek.
Lekker kokkerellen
Gezellig samen tafelen
De nette, verzorgde keuken bevind zicht aan de achterzijde van de woning. Deze sluit mooi aan op de eethoek en is voorzien van verschillende inbouwapparatuur zoals een inductiekookplaat, vaatwasser, koelkast, vriezer en combimagnetron.
Slaap lekker!
Spoel de dag van je af
Op de eerste verdieping bevinden zich drie goed bemeten slaapkamers en de badkamer. Op de tweede verdieping vind je een ruime vierde slaapkamer, die zich uitstekend leent als ouderslaapkamer, werkkamer of hobbyruimte.
De badkamer is iets verouderd maar functioneert nog goed. Hier heb je nu beschikking over een tweede toilet, douche, wastafel en hier is nu de wasmachine aansluiting geplaatst.
Onderhoudsvriendelijk
Sfeervolle overkapping
Ook buiten is het volop genieten. De onderhoudsvriendelijke achtertuin is gunstig gelegen op het zuidwesten, waardoor je vrijwel de hele dag van de zon kunt genieten. Op warme dagen zorgt de elektrische zonwering voor aangename schaduw. Achter in de tuin staat een houten berging met elektra en een sfeervolle overkapping, waardoor je ook in de avonduren heerlijk buiten kunt zitten. Dankzij de praktische achterom zijn fietsen en tuinspullen bovendien eenvoudig bereikbaar.
De vorige bewoners hebben er meer dan 40 jaar met veel plezier gewoond. Het is een heerlijke rustige buurt dicht bij het gildeplein en het park. Heerlijk voor de kleine kinderen om buiten te spelen en lekker de hond uit te laten. De woning is prettig en ruim en goed gebouwd, dus altijd heerlijk kunnen genieten.