Grevelingenmeer 147, Purmerend

1447 AM Purmerend
Energielabel A
  • Energielabel A
  • Zonnige achtertuin
  • Volop mogelijkheden
  • Ideaal voor gezinnen
  • Kindvriendelijke omgeving
Vraagprijs
€ 449.500 k.k.
Soort constructie
Bestaande bouw
Type
Eengezinswoning en tussenwoning
Locatie
In centrum en in woonwijk
Woonoppervlakte
98 m²
Perceel
157 m²
Inhoud
348 m³
Bouwjaar
1988
Aantal slaapkamers
3 Slaapkamers
Tuin
Achtertuin en voortuin
Hoofdtuin positie
Zuidoost
Garage type
Geen garage
Verwarming
Stadsverwarming
Energielabel
A Hoe kan ik mijn huis verduurzamen? Huis verduurzamen?
Uitgelicht

Voel jij je al thuis?

Aangenaam daglicht

Hoe richt jij het in?

Volop ruimte

De woonkamer is ruim en tuingericht. Grote raampartijen zorgen voor een prettige hoeveelheid daglicht en de ruimte laat zich gemakkelijk indelen met een comfortabele zithoek en een gezellige eethoek. De woonkamer vormt daarmee een fijne basis voor het dagelijks leven met het gezin, maar biedt ook voldoende ruimte wanneer er vrienden of familie over de vloer komen. Via de woonkamer loop je rechtstreeks de tuin in. Op zonnige dagen haal je hier het buitenleven dus gemakkelijk naar binnen.

Open keuken

L-vormige opstelling

Wat maak jij klaar?

Aan de voorzijde bevindt zich de open keuken. De praktische L-vormige keuken biedt voldoende werk- en bergruimte en staat in directe verbinding met de woonkamer. Hierdoor blijf je tijdens het koken gemakkelijk betrokken bij wat er in de woonkamer gebeurt. De keuken vormt een prima basis en biedt bovendien mogelijkheden om deze in de toekomst geheel naar eigen smaak te moderniseren of opnieuw in te delen. Zo kun je de woning stap voor stap aanpassen aan jouw persoonlijke woonwensen.

Hoe deel jij het in?

4 slaapkamers

Nette badkamer

Op de tussenverdieping bevinden zich drie ruime en veelzijdige slaapkamers en een complete badkamer met wastafelmeubel, toilet en ligbad. Via de vaste trap bereik je de zolder, waar een vierde slaapkamer, volop bergruimte en de wasmachineaansluiting aanwezig zijn. Dankzij de mogelijkheden voor het plaatsen van een dakkapel kun je deze verdieping in de toekomst verder vergroten en optimaliseren.

Diepe achtertuin

Zonnig gelegen

Heerlijk ontspannen

De achtertuin is een heerlijke plek om buiten te zijn. Dankzij de ligging op het zuidoosten kun je hier volop genieten van de zon. Er is ruimte voor een terras, een plek voor de kinderen om te spelen en natuurlijk voor een gezellige tuinset of loungeset. Achter in de tuin staat een houten berging met overkapping. Handig voor het stallen van fietsen, het opbergen van tuinspullen en andere zaken die je liever niet in huis hebt staan. De praktische achterom maakt de tuin bovendien gemakkelijk bereikbaar.

Vragen over deze woning?

Onze verkoopmakelaar Stijn van Tol staat voor je klaar.
Stel een vraag
Omslagfoto brochure

De verkoper vertelt

Wij gebruiken foto's van freepik.com