Roerdompstraat 2

1911 WS Uitgeest
Energielabel C
  • Royale hoekwoning
  • Kindvriendelijke ligging
  • In de nabijheid van voorzieningen
  • Energielabel C
  • Ruime woning met vier prima slaapkamers
Prijs
€ 435.000 k.k.
Soort constructie
Bestaande bouw
Huis type
Eengezinswoning en eindwoning
Locatie
Aan rustige weg en in woonwijk
Woonoppervlakte
118 m²
Capaciteit
419 m³
Bouwjaar
1972
Aantal slaapkamers
4 Slaapkamers
Tuin
Achtertuin en voortuin
Garage type
Geen garage
Schuur
Geen schuur
Verwarming
Elektrische verwarming
Energielabel
C Hoe kan ik mijn huis verduurzamen? Huis verduurzamen?
Uitgelicht

Voel jij je al thuis?

Fijne en lichte woonkamer

sfeer en comfort

fijne lichtinval

Eenmaal binnen valt meteen op hoe licht en ruim de woning aanvoelt. De woonkamer is voorzien van grote ramen en staat in directe verbinding met de tuin, waardoor buiten én binnen mooi in elkaar overlopen.

Ruime open keuken

Samen koken

Voldoende kastruimte

De open keuken biedt voldoende ruimte voor culinaire creativiteit – perfect om je gezin te verwennen met een heerlijk diner of om gezellig samen te koken. Of het nu een doordeweekse maaltijd is of een uitgebreid ontbijt in het weekend, deze plek wordt al snel het warme hart van je huis. De bijkeuken is een erg praktische bijkomstigheid, ideaal voor de wasmachine en droger.

4 ruime slaapkamers

Ruimte genoeg

Slaap lekker

Elk gezinslid heeft zijn eigen plekje dankzij de vier ruime en lichte slaapkamers. Of je nu extra ruimte nodig hebt voor een thuiskantoor, een hobbykamer of logeerkamer, de mogelijkheden zijn eindeloos. Hier beschik je over veelzijdigheid en comfort.  

Onderhoudsvriendelijke tuin

Zonnig

Genieten

De zonnige tuin op het noordwesten biedt perfecte momenten van ontspanning. In de middag en vroege avondzon geniet je met vrienden en familie van een drankje of een barbecue. De tuin is ruim genoeg voor spelende kinderen, een moestuin of een gezellige loungehoek. Hier begint het echte buitenleven!  

Vragen over deze woning?

Onze verkoopmakelaar Gary Martens staat voor je klaar.
Stel een vraag
Omslagfoto brochure

De verkoper vertelt

Wij hebben als starters op de woningmarkt voor een aantal jaar mogen genieten van wonen in Uitgeest.


In het dorp zelf heb je alles wat je nodig hebt: een basisschool en supermarkt om de hoek, een trein op loopafstand en een winkelcentrum. De woning is ideaal voor starters en gezinnen met enkel bestemmingsverkeer door de straat, en een ruime tuin met vanaf de middag volop zon tot in de late uurtjes.

81041724_435496br_6571986_1569034_photosRoerdompstraat21911wsUitgeest-02.jpg

Wij gebruiken foto's van freepik.com