Olof Palmehof 21, Almere

1314 WB Almere
Energielabel B
  • Twee slaapkamers
  • Nabij Stadshart
  • Eigen parkeerplaats
  • Fijn balkon
  • Lichte woonkamer
Vraagprijs
€ 325.000 k.k.
Soort constructie
Bestaande bouw
Type
Appartement en portiekflat
Locatie
Aan rustige weg en in centrum
Woonoppervlakte
87 m²
Inhoud
286 m³
Bouwjaar
1991
Aantal slaapkamers
2 Slaapkamers
Tuin
Geen tuin
Garage type
Parkeerplaats
Verwarming
Stadsverwarming
Energielabel
B Hoe kan ik mijn huis verduurzamen? Huis verduurzamen?
Uitgelicht

Voel jij je al thuis?

Een centrale ligging

Nabij het station

Stadshart Almere

Wonen aan de rand van het Stadshart van Almere betekent dat je alles binnen handbereik hebt. Het stadspark, op slechts 100 meter afstand, biedt een groene oase voor ontspanning en recreatie. Of je nu houdt van een ochtendwandeling, een picknick in de middag, of een avondje uit in de stad, dit appartement biedt je de perfecte uitvalsbasis. Het NS treinstation op loopafstand zorgt ervoor dat je binnen no-time in Amsterdam, Utrecht of een andere bestemming bent. Kortom, gemak en comfort in de meest levendige wijk van Almere.

Creëer een gezellige zithoek

Een royale woonkamer

Uitzicht vanaf je balkon

De woonkamer is royaal en biedt genoeg plek voor een gezellige zithoek én een eetgedeelte. Stel je voor dat je hier een zonnige ochtend begint met een kop koffie, genietend van het uitzicht vanaf je balkon. Het balkon is ruim genoeg om een bistroset te plaatsen, zodat je ook buiten kunt genieten van je ontbijt of een goed boek in de namiddagzon.

Voor veel kookavonturen

Wat maak jij klaar?

Ruim opgezet

De keuken is ruim van opzet en daarmee een perfecte plek voor veel kookavonturen. 

Twee slaapkamers

Een aparte wasruimte

Ruimte voor een werkplek

De twee slaapkamers zijn ruim en licht, perfect voor een goede nachtrust en voldoende ruimte voor een thuiswerkplek. Daarbij heb je ook nog de beschikking over een aparte inpandige berging waar zich de wasmachine aansluiting bevindt. 

Een eigen berging

Met eigen parkeerplaats

Goed onderhouden

Het complex zelf is luxe en goed onderhouden, met een afgesloten entree voor extra veiligheid. Je hebt een eigen berging op de begane grond, ideaal voor fietsen of seizoensgebonden spullen. En dankzij de eigen parkeerplaats op afgesloten terrein hoef je nooit meer te zoeken naar een plekje voor je auto.

Wil je hier meer over lezen?

Download de brochure

Vragen over deze woning?

Onze verkoopmakelaar Lotte Bouma staat voor je klaar.
Stel een vraag
Omslagfoto brochure

De verkoper vertelt

Wij gebruiken foto's van freepik.com