Monnickendammerrijweg 50e, Ilpendam
- Vrijstaand met uitzicht
- Luxe afwerking
- Gelegen aan vaarwater
- 25 zonnepanelen
- Luxe vrijstaand bijgebouw
- Vraagprijs
- € 1.500.000 k.k.
- Soort constructie
- Bestaande bouw
- Type
- Villa en vrijstaande woning
- Locatie
- Aan rustige weg, landelijk gelegen en open ligging
- Woonoppervlakte
- 213 m²
- Perceel
- 940 m²
- Inhoud
- 889 m³
- Bouwjaar
- 1970
- Aantal slaapkamers
- 2 Slaapkamers
- Tuin
- Achtertuin, tuin rondom, voortuin, zijtuin en zonneterras
- Hoofdtuin positie
- Zuidwest
- Garage type
- Aangebouwd steen
- Verwarming
- C.v.-ketel en vloerverwarming gedeeltelijk
- Energielabel
- A+ Hoe kan ik mijn huis verduurzamen? Huis verduurzamen?
Resultaten
Voel jij je al thuis?
Fijne leefruimte
Hoe richt jij het in?
Volledig uitgerust
Wat maak jij klaar?
Royale slaapkamer
Moderne badkamer
Gelegen aan vaarwater
Modern bijgebouw
Vragen over deze woning?
De verkoper vertelt
Licht, ruimte, groen!
Laat je verrassen door dit mooie huis! ’s Morgens wakker worden met het gekwetter van de kleine vogeltjes, het gordijn openschuiven en meteen een prachtig uitzicht vanuit de slaapkamer over de polder de Purmer. Ook het uitzicht over het Ilperveld vanuit de woonkamer boven is adembenemend. Op elk moment van de dag een levend schilderij waar je niet op uitgekeken raakt. Dichtbij zie je de fuut in de brede sloot, daarachter de koeien en daarachter het stoere silhouet van Amsterdam. In de woonkamer boven hangt ook de Focushaard die ruimte in de winter erg knus en warm maakt.
De trap af naar beneden en dan sta je middenin de ruime woonkamer beneden en zie je het interieurontwerp van Wim Rietveld (ja, zoon van) die veel voor het meubelmerk Gispen heeft gewerkt. Deze woning is ontworpen door Jan Rietveld (zoon van Gerrit Rietveld) met strakke zichtlijnen en veel oog voor de materialen waar het huis mee gebouwd is. Zicht- en schaduwlijnen zijn overal in het huis zichtbaar en toegepast; in de plafonds, de kast in de slaapkamer, de keuken en de hal. Tevens is er overal verbinding met de buitenruimte, vanuit elke ruimte is de tuin zichtbaar.
De grote keuken is volledig uitgerust met moderne apparatuur en een stalen aanrechtblad. Koken in deze keuken is een feest. Plus, stel dat je nu eens geen zin hebt om te koken je terecht kunt bij het Wapen van Ilpendam of je neemt de bus (elke 5 minuten) naar Amsterdam. Met het OV ben je in een kwartier in het centrum van de stad. Het beste van 2 werelden; rustig en ruimtelijk wonen nabij de bruisende stad. Is je nieuwsgierigheid gewekt? Kom een kijkje nemen.