




Uitdammer Dorpsstraat 22
- Heerlijk vrijstaand wonen
- Schitterende ligging aan water
- Fraaie luxe woonkeuken met serre
- Landelijke omgeving
- 3 Fijne slaapkamers, 2 badkamers
- Prijs
- € 1.250.000 k.k.
- Soort constructie
- Bestaande bouw
- Huis type
- Eengezinswoning en vrijstaande woning
- Locatie
- Aan rustige weg, aan vaarwater, open ligging en vrij uitzicht
- Woonoppervlakte
- 158 m²
- Capaciteit
- 673 m³
- Bouwjaar
- 1994
- Aantal slaapkamers
- 3 Slaapkamers
- Tuin
- Achtertuin, voortuin, zijtuin en zonneterras
- Garage type
- Geen garage
- Schuur
- Inpandig
- Verwarming
- C.v.-ketel, open haard en vloerverwarming gedeeltelijk
- Energielabel
- B Hoe kan ik mijn huis verduurzamen? Huis verduurzamen?

Resultaten
Voel jij je al thuis?

Fijn lichtinval
Lekker kokkerellen
Complete badkamer
Serene haven van rust
Aan vaarwater
Genieten!
Landelijk gelegen
Nabij het IJsselmeer
Vragen over deze woning?


De verkoper vertelt
Vanuit onze achtertuin zie je Amsterdam liggen.
We varen er met ons sloepje graag naartoe of we kiezen voor een rondje door het mooie Waterland.
Wij genieten in dit sfeervolle huis. Vaak zitten we in de serre aan de keukentafel met het haardje aan. De woonkeuken nodigt sowieso uit tot gezellige etentjes. Cocoonen doen we bij de open haard in de woonkamer. Bij goed weer vind je ons buiten. Koffie in de ochtendzon aan de waterkant of s'avonds bij een vuurtje met een goed glas de zon onder zien gaan.
We waren meteen verliefd op deze plek, 30 jaar geleden. Hier moest ons droomhuis komen. Onze kinderen zijn er groot geworden. Op de fiets naar school, veel buiten spelen en zwemmen in het Markermeer. Ook voor ons is het een fijne plek waar we buiten wonen en de stad voor ons gevoel toch dichtbij is.
Nu de kinderen het huis uit zijn, willen we lang reizen met ons schip. Een nieuwe fase waarbij een appartement beter past. We gaan Uitdam en haar bewoners onwijs missen. Deze fantastische plek komt vrij voor een nieuwe eigenaar, die er vast net zo gelukkig gaat zijn als wij hier zijn geweest.