Jan Luykenlaan 35

2332 DA Leiden
Energielabel C
  • Fraai zicht over wijkpark
  • Heerlijk balkon op het zuiden
  • Nabij BioScience Park en Leiden CS
  • Lift aanwezig
  • Royaal appartement met 2 slaapkamers
Prijs
€ 400.000 k.k.
Soort constructie
Bestaande bouw
Huis type
Appartement en galerijflat
Locatie
Aan park
Woonoppervlakte
84 m²
Capaciteit
278 m³
Bouwjaar
1974
Aantal slaapkamers
2 Slaapkamers
Tuin
Geen tuin
Garage type
Geen garage
Schuur
Inpandig
Verwarming
Blokverwarming
Energielabel
C Hoe kan ik mijn huis verduurzamen? Huis verduurzamen?
Uitgelicht

Voel jij je al thuis?

Veel licht

Licht

Prachtig uitzicht

Zodra je de woonkamer binnen stapt valt meteen op hoe licht, netjes en sfeervol dit appartement is afgewerkt. Alle wanden zijn glad afgewerkt en de vloer is voorzien van laminaat. Dankzij de grote raampartijen in de woonkamer is er aangenaam veel lichtinval. Het accentueert de ruimte en de inrichting, waardoor je woning altijd fris en levendig aanvoelt. De grote ramen bieden niet alleen licht, maar ook een aangenaam en vrij uitzicht, waardoor je echt kunt genieten van de omgeving. Of je nu in de woonkamer zit met een boek of in de keuken bezig bent, het natuurlijke licht maakt elke activiteit plezieriger. Door het elektrisch bedienbare zonnescherm is het tijdens de warme zomerdagen binnen aangenaam vertoeven.

Inbouwapparatuur

Modern

Inbouwapparatuur

De keuken met hoekopstelling is niet alleen functioneel, maar ook stijlvol ingericht, met moderne apparatuur en slimme opbergoplossingen die koken tot een plezier maken. Of je nu een ervaren chef-kok bent of gewoon van eenvoudige maaltijden houdt, de keuken biedt alles wat je nodig hebt. Het strakke design en de hoogwaardige materialen zorgen voor een eigentijdse uitstraling waar je trots op kunt zijn.

Ruime douche

Comfort

Ruime douche

De badkamer is eveneens gemoderniseerd en straalt luxe en comfort uit. Uitgerust met een ruime douche, wastafelmeubel, designradiator en wasmachineaansluiting biedt deze ruimte alles wat je nodig hebt. 

Royale afmeting

Lekker ruim

Slapen of werken

De twee grote slaapkamers (voorheen 3) zijn veelzijdig en kunnen naar wens worden ingericht. Of je nu een thuiswerkplek nodig hebt, een logeerkamer voor vrienden en familie, of een hobbyruimte, de mogelijkheden zijn eindeloos. Deze flexibiliteit maakt het appartement bijzonder aantrekkelijk voor verschillende levensfasen. Het biedt de ruimte om te groeien en je woonruimte aan te passen naarmate je behoeften veranderen. Het hebben van meerdere kamers biedt ook privacy en gemak, vooral als je samenwoont met een partner of van plan bent een gezin te stichten. 

Wat een uitzicht

Kweeklust park

Heerlijk wandelen

Het royale balkon op het zuiden is een heerlijke toevoeging aan dit appartement, ideaal voor wie graag van de buitenlucht geniet. De ligging zorgt ervoor dat je 's ochtends kunt beginnen met de eerste zonnestralen, wat perfect is voor een ontbijt buiten of een kop koffie in de frisse lucht. Het balkon biedt voldoende ruimte voor een zitje, planten of zelfs een kleine loungeset, waardoor je een gezellige buitenruimte kunt creëren waar je het hele jaar door plezier van hebt. Hier kun je ontspannen na een drukke dag, gasten ontvangen of simpelweg genieten van het uitzicht. Het balkon is een verlengstuk van je woonruimte en biedt de mogelijkheid om te genieten van zonnige dagen zonder je huis te verlaten. Tijdens de warmere zomerdagen is het dankzij het elektrisch bedienbare zonnescherm heerlijk vertoeven op het balkon. 

Wil je hier meer over lezen?

Download de brochure

Vragen over deze woning?

Onze verkoopmakelaar Mark van den Broek staat voor je klaar.
Stel een vraag
Omslagfoto brochure

De verkoper vertelt

Toen wij dit appartement voor onze moeder lieten verbouwen, wilden wij een plek creëren waar ze zich thuis zou voelen.


Zo'n 10 jaar geleden is het door een aannemer volledig naar haar wensen aangepast.
Comfortabel wonen zonder concessies te doen op kwaliteit met als resultaat een een licht en zonnig appartement met een prettige indeling.
Vanaf de tweede etage heb je een vrij uitzicht op een groene omgeving en toch contact met wat er zich beneden allemaal afspeelt.
Onze moeder koos er bewust voor om de keuken niet door te breken, zo bleven kookluchtjes uit de rest van het huis en behield ze t.a.v. de galerij haar privacy.
Slim detail: Een kast werd richting de keuken omgedraaid waardoor daar extra bergruimte ontstond en de keuken altijd opgeruimd was.
Voor comfort zorgen ook de elektrische zonneschermen in woonkamer en balkon, ideaal op warme dagen!
De ligging in de geliefde wijk "de lage Mors" is ideaal (zie advertentie Funda) daarbij is het aanvragen van een parkeervergunning hier nog mogelijk- een groot voordeel nu dit in Leiden bij nieuwbouwprojecten steeds schaarser aan het worden is.
Wat dit appartement ook bijzonder maakt zijn de buren van hal C: Een gezellige en op een gezonde manier betrokken groep buren.
En dan.. Wonen aan een rustig en goed onderhouden park waar kinderen spelen en wandelaars elkaar treffen.
Dit appartement biedt niet alleen een woning maar ook een fijne leefomgeving.
We hopen dat de nieuwe bewoner(s) hier net zoveel woongenot zal/zullen ervaren.

82283402_479591br_6714087_1580243_photosJanLuykenlaan352332DALeiden-32.jpg

Wij gebruiken foto's van freepik.com