Nieuwe Rijn 20c

2312 JC Leiden
Energielabel C
  • Gelegen in hartje centrum
  • Twee slaapkamers
  • Moderne keuken
  • Moderne badkamer
  • Energielabel C
Prijs
€ 500.000 k.k.
Soort constructie
Bestaande bouw
Huis type
Portiekflat
Locatie
In centrum
Woonoppervlakte
75 m²
Capaciteit
290 m³
Bouwjaar
1918
Aantal slaapkamers
2 Slaapkamers
Tuin
Geen tuin
Garage type
Geen garage
Verwarming
C.v.-ketel
Energielabel
C Hoe kan ik mijn huis verduurzamen? Huis verduurzamen?
Daktype
Samengesteld dak
Woonoppervlakte
75 m²
Bruikbare woonruimte
75 m²
Overige binnenruimte
13 m²
Capaciteit
290 m³
Kamers
3 kamers
Aantal slaapkamers
2 Slaapkamers
Aantal etages
3 etages
Wooneigenschappen
Airconditioning, mechanische ventilatie en tv kabel
Einddatum energielabel
27 augustus 2035
Isolatie
Dubbel glas en voorzetramen
Verwarming
C.v.-ketel
Warm water types
C.v.-ketel
Centrale verwarmingsketel
Ja
Brandstof voor centrale verwarming
Gas
Centrale verwarming type
Remeha
Bouwjaar centrale verwarming
2025
Centrale verwarming eigenaar
Eigendom
Permanente bewoning
Ja
Huidige bestemming
Wonen
Stad
Leiden
Eigendomssituatie
Eigendom belast met erfpacht
Scope
Appartementsrecht of complex
Sectie
I
Tuin
Geen tuin
Uitgelicht

Voel jij je al thuis?

Fijn lichtinval

Veel licht

Geweldig uitzicht

Via de gemeenschappelijke entree en trapopgang bereik je de eerste verdieping waar de entree naar het appartement zich bevindt. Bij binnenkomst vind je een ruime hal, het moderne toilet met fonteintje en een lichte, ruime woonkamer met open keuken. De woonkamer heeft twee grote ramen met uitzicht over de gracht en een schouw die samen zorgen voor een gezellige sfeer. De woonkamer is voorzien van een airconditioning.

Met inbouwapparatuur

Fijn kookeiland

Lekker kokkerellen

De moderne open keuken is voorzien van een kookeiland met halogeen kookplaat en afzuigkap. De andere zijde van de keuken is voorzien van o.a. een koel/vriescombinatie, vaatwasser en oven.

Lekker ontspannen

Heerlijk relaxen

Moderne badkamer

Via de trap in de woonkamer kom je op de tweede verdieping. Hier tref je een ruime overloop, twee slaapkamers en de moderne badkamer. De hoofdslaapkamer ligt aan de voorzijde en is ook voorzien van een airconditioning.

De tweede slaapkamer bevindt zich aan de achterzijde. Tussen de slaapkamers in ligt de moderne badkamer, die is voorzien van een inloop(regen)douche, 2 wastafels, wasmachine-aansluiting en handdoekradiator.

Heerlijk centraal

In hartje centrum

Levendige omgeving

Hier kun je wonen op een van de gezelligste en meest geliefde plekken van Leiden, met de charme van de stad letterlijk voor je deur. Deze bovenwoning ligt aan de pittoreske Nieuwe Rijn, waar je geniet van een schitterend uitzicht over de brede gracht. ’s Avonds worden de bomen prachtig verlicht, wat zorgt voor een betoverend tafereel. Om de hoek vind je de levendige binnenstad, met sfeervolle winkels, gezellige terrasjes, de bruisende zaterdagmarkt en alles wat je dagelijks nodig hebt, van scholen tot openbaar vervoer.

Wil je hier meer over lezen?

Download de brochure

Vragen over deze woning?

Onze verkoopmakelaar Aleida Kroon staat voor je klaar.
Stel een vraag
Omslagfoto brochure

De verkoper vertelt

Wat heb ik met veel plezier gewoond aan de Nieuwe Rijn, eerst alleen en later samen met mijn vriendin.


Midden in het bruisende centrum van Leiden en toch een rustige en fijne plek om thuis te komen.

Wat is het genieten om op woensdag en zaterdag de deur uit te lopen en gelijk op te gaan in de gezelligheid van de markt of na een lange werkdag neer te strijken op één van de vele nabijgelegen terrasjes. Tegelijkertijd is het binnen heerlijk stil: je hoort nauwelijks iets van de levendigheid buiten.

De gezelligheid van buiten, is ook binnen terug te vinden. De authentieke details, zoals de houten balken in de slaapkamer en de schouw in de woonkamer zorgen voor veel sfeer. Daarnaast is er veel bergruimte: op zolder, in de inbouwkast in de woonkamer en ook kunnen we onze fietsen kwijt in de afgesloten fietsenstalling, wat in de binnenstad echt een luxe is.

Het contact met de buren is heel fijn, waardoor er een gemoedelijke sfeer hangt in het pand. Er wordt altijd een praatje gemaakt en iedereen staat altijd voor elkaar klaar. Dat maakt de samenwerking voor de VvE ook extra makkelijk.

Ook fijn: tijdens vakanties verhuur ik het appartement via Airbnb, met toestemming van de VvE. Dat levert genoeg op om een groot deel van de maandlasten te dekken.

Kortom: een warme, mooie en praktische plek in het hart van de stad waar met veel liefde is gewoond.

Wij gebruiken foto's van freepik.com