IJsselmeerweg 33, Marken

1156 CG Marken
Energielabel D
  • Goed ingedeelde hoekwoning
  • Gelegen in een fijne woonwijk
  • Ruime vliering en schuur
  • Drie slaapkamers
  • Achtertuin gelegen op het zuidwesten
Vraagprijs
€ 400.000 k.k.
Soort constructie
Bestaande bouw
Type
Eengezinswoning en hoekwoning
Locatie
Aan rustige weg en in woonwijk
Woonoppervlakte
88 m²
Perceel
147 m²
Inhoud
389 m³
Bouwjaar
1969
Aantal slaapkamers
3 Slaapkamers
Tuin
Achtertuin en voortuin
Hoofdtuin positie
Zuidwest
Garage type
Geen garage
Verwarming
C.v.-ketel
Energielabel
D Hoe kan ik mijn huis verduurzamen? Huis verduurzamen?
Uitgelicht

Voel jij je al thuis?

Prettige sfeer

Prettige sfeer

Tuingerichte woonkamer

Vanuit de hal zijn zowel de woonkamer als de keuken bereikbaar.
De woonkamer loopt over de volledige lengte van de woning en profiteert dankzij de hoekligging van een prettige hoeveelheid daglicht. Er is voldoende ruimte voor zowel een ruime zithoek als een royale eethoek. Aan de achterzijde is een elektrisch zonnescherm aanwezig, waarmee op zonnige dagen eenvoudig voor schaduw kan worden gezorgd.

Grote kamers

Grote kamers

Fijne lichtinval

Aan de voorzijde bevindt zich een ruime slaapkamer met een praktische inbouwkast. Aan de achterzijde zijn nog twee slaapkamers gelegen. De grootste van deze twee kamers beschikt eveneens over een inbouwkast. De derde slaapkamer is wat compacter en kan naast slaapkamer bijvoorbeeld uitstekend worden gebruikt als thuiswerkplek, hobbyruimte of studeerkamer.
Alle slaapkamers zijn voorzien van elektrische rolluiken, wat zorgt voor extra comfort en de mogelijkheid om de kamers eenvoudig te verduisteren.

Zonnige tuin

Zonnige tuin

Optimaal genieten

De achtertuin is gelegen op het zuidwesten en beschikt over een achterom. Hierdoor is de tuin niet alleen praktisch bereikbaar, maar ook een fijne plek om gedurende een groot deel van de dag van de zon te genieten. Achter in de tuin staat een ruime schuur, voorzien van elektra en water. De tuin biedt daarmee volop mogelijkheden voor het stallen van fietsen, het opbergen van tuinspullen en het creëren van een hobby- of klusruimte.

Mooie omgeving

Mooie omgeving

Prettig wonen

De woning bevindt zich op een mooie plek op het schiereiland Marken. Marken staat bekend om zijn karakteristieke houten huizen, het water en de gemoedelijke sfeer. Vanuit de woning ben je snel bij het IJsselmeer en de dijk, terwijl ook het centrum van Marken met de winkels, horeca en voorzieningen goed bereikbaar is. De ligging aan het water en de vele mogelijkheden om te wandelen, fietsen en recreëren maken Marken tot een bijzondere plek om te wonen.

Wil je hier meer over lezen?

Download de brochure

Vragen over deze woning?

Onze verkoopmakelaar Robin Jonk staat voor je klaar.
Stel een vraag
Omslagfoto brochure

De verkoper vertelt

Heerlijk ruim en licht huis waar we met veel plezier hebben gewoond.
De grote ramen zorgen voor veel natuurlijk licht en een fijne sfeer.
Er is volop ruimte om te wonen, werken en ontspannen.
Een heerlijke plek om je echt thuis te voelen. En binnen 1 minuut sta en zit je op de dijk aan het Markermeer.

Wij gebruiken foto's van freepik.com