Dom Helder Camarastraat 10, Purmerend

1447 ZK Purmerend
Energielabel A
  • Kindvriendelijk gelegen
  • Nabij het Purmerbos
  • Diepe en zonnige achtertuin
  • Moderne keuken
  • Wonen in Purmer-Zuid
Vraagprijs
€ 485.000 k.k.
Soort constructie
Bestaande bouw
Type
Eengezinswoning en tussenwoning
Locatie
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Woonoppervlakte
103 m²
Perceel
172 m²
Inhoud
366 m³
Bouwjaar
1992
Aantal slaapkamers
3 Slaapkamers
Tuin
Achtertuin, voortuin en zonneterras
Hoofdtuin positie
Zuidoost
Garage type
Geen garage
Verwarming
Stadsverwarming
Energielabel
A Hoe kan ik mijn huis verduurzamen? Huis verduurzamen?
Uitgelicht

Voel jij je al thuis?

Aangenaam lichtinval

Ruim opgezet

Perfecte basis

De woonkamer is ruim opgezet en heerlijk licht. Er is genoeg plek voor een comfortabele zithoek én een gezellige eethoek waar je met vrienden of familie lang kunt tafelen. Dankzij de grote raampartijen voelt de ruimte open en prettig aan.

Via de woonkamer loop je zo de achtertuin in, waardoor binnen en buiten hier naadloos in elkaar overlopen.

Gezellig samen tafelen

Moderne keuken

Lekker koken

Aan de voorzijde van de woning ligt de moderne keuken, geplaatst in 2024. Een strakke en frisse ruimte die van alle gemakken is voorzien. Denk aan een Quooker, inductiekookplaat en een combi-oven. Hier kook je met plezier, of je nu snel iets op tafel zet of uitgebreid wilt koken.

Hoe deel jij de kamers in?

3 slaapkamers

Nette badkamer

Op de eerste verdieping vind je twee ruime slaapkamers. Beide kamers zijn goed van formaat en flexibel in te delen, ideaal als kinder-, werk- of logeerkamer.

De badkamer is volledig betegeld en netjes onderhouden. Je beschikt hier over een wastafelmeubel, douche en toilet. Een praktische en verzorgde ruimte die direct klaar is voor gebruik.

De tweede verdieping biedt verrassend veel ruimte. Hier vind je de aansluiting voor de wasmachine en een ruime slaapkamer die je desgewenst eenvoudig kunt opsplitsen in twee kamers. Daarnaast is er volop bergruimte aanwezig, ideaal voor seizoensspullen of extra opslag.

Genieten!

Op het zuidoosten

Fijne plek

De achtertuin is echt een van de pluspunten van deze woning. Met een gunstige ligging op het zuidoosten geniet je hier vrijwel de hele dag van de zon. De tuin is diep, netjes aangelegd en biedt volop mogelijkheden: een fijne loungehoek, een grote eettafel of juist een speelplek voor kinderen.

Door de ruimte en ligging is dit zo’n tuin waar je van het vroege voorjaar tot laat in de zomer optimaal buiten leeft. Rustig, zonnig en verrassend vrij gelegen.

Vragen over deze woning?

Onze verkoopmakelaar Jelle de Graas staat voor je klaar.
Stel een vraag
Omslagfoto brochure

De verkoper vertelt

Wij gebruiken foto's van freepik.com