De woonkamer is ruim opgezet en heerlijk licht. Er is genoeg plek voor een comfortabele zithoek én een gezellige eethoek waar je met vrienden of familie lang kunt tafelen. Dankzij de grote raampartijen voelt de ruimte open en prettig aan.
Via de woonkamer loop je zo de achtertuin in, waardoor binnen en buiten hier naadloos in elkaar overlopen.
Moderne keuken
Lekker koken
Aan de voorzijde van de woning ligt de moderne keuken, geplaatst in 2024. Een strakke en frisse ruimte die van alle gemakken is voorzien. Denk aan een Quooker, inductiekookplaat en een combi-oven. Hier kook je met plezier, of je nu snel iets op tafel zet of uitgebreid wilt koken.
3 slaapkamers
Nette badkamer
Op de eerste verdieping vind je twee ruime slaapkamers. Beide kamers zijn goed van formaat en flexibel in te delen, ideaal als kinder-, werk- of logeerkamer.
De badkamer is volledig betegeld en netjes onderhouden. Je beschikt hier over een wastafelmeubel, douche en toilet. Een praktische en verzorgde ruimte die direct klaar is voor gebruik.
De tweede verdieping biedt verrassend veel ruimte. Hier vind je de aansluiting voor de wasmachine en een ruime slaapkamer die je desgewenst eenvoudig kunt opsplitsen in twee kamers. Daarnaast is er volop bergruimte aanwezig, ideaal voor seizoensspullen of extra opslag.
Op het zuidoosten
Fijne plek
De achtertuin is echt een van de pluspunten van deze woning. Met een gunstige ligging op het zuidoosten geniet je hier vrijwel de hele dag van de zon. De tuin is diep, netjes aangelegd en biedt volop mogelijkheden: een fijne loungehoek, een grote eettafel of juist een speelplek voor kinderen.
Door de ruimte en ligging is dit zo’n tuin waar je van het vroege voorjaar tot laat in de zomer optimaal buiten leeft. Rustig, zonnig en verrassend vrij gelegen.
Vragen over deze woning?
Onze verkoopmakelaar Jelle de Graas staat voor je klaar.
Toen wij 22 jaar geleden op zoek waren naar een woning vielen wij gelijk voor deze woning op een mooie locatie in de Purmer Zuid. Een mooie ligging in een kindvriendelijke wijk wat wij fijn vonden voor onze kinderen. Een wijk met veel groen aan de rand van het Purmerbos waar je heerlijk kunt wandelen en fietsen. Het is een heerlijke ruime lichte woning met een diepe zonnige achtertuin die helemaal vrij ligt zonder achter buren waardoor je veel privacy hebt. Wij hebben nu de keuze gemaakt om dichterbij de kinderen te gaan wonen. Wij hebben hier 22 jaar met veel plezier gewoond.