De woonkamer is door de zij-uitbouw opvallend ruim opgezet en biedt meer dan voldoende plaats voor een comfortabele zit- en eethoek. De open keuken heeft eveneens een prettig formaat en is voorzien van een inductiekookplaat, koel-vriescombinatie en afzuigkap. Via de keukendeur is de achtertuin bereikbaar.
Fijne lichtinval
Grote kamers
De slaapkamer aan de achterzijde is door de zij-uitbouw extra ruim en beschikt daarnaast over toegang tot een balkon. Aan de voorzijde bevindt zich een aparte wasruimte, die desgewenst kan worden aangepast naar bijvoorbeeld een werkkamer. Tevens is hier nog een goede slaapkamer aan de voorzijde aanwezig.
Daarnaast bevindt zich hier een ruime slaapkamer met dakkapel en een wastafel. Deze verdieping biedt praktische extra woonruimte en kan naar wens verder worden ingedeeld.
Kantoor aan huis
Wat maak jij ervan?
In de achtertuin bevindt zich het grote bijgebouw dat momenteel in gebruik is als berging met een kantoorruimte. Deze ruimte is voorzien van een keukentje en een toilet en biedt veel mogelijkheden voor werken aan huis, hobbyruimte of andere invullingen. De functieaanduiding is op dit moment kantoor; na goedkeuring (voor rekening en risico koper) van de gemeente kan deze ruimte mogelijk worden aangepast naar bijvoorbeeld een mantelzorg- of aanleunwoning. Door de omvang en indeling is het bijgebouw flexibel in te richten naar eigen wensen.
Vragen over deze woning?
Onze verkoopmakelaar Robin Jonk staat voor je klaar.
Een fijn huis op een mooie locatie, scholen, winkels, zwembad, sportschool en het groene hart allemaal in de buurt. Genoeg speelplekken in de buurt voor kinderen zoals het basketbalveldje, voetbalveldje en speelplek naast het voetbalveld.
Onze ouders hebben er 58 jaar en wij hebben hier onze jeugd gewoond, we hebben het ervaren als een heerlijk thuis.
Het fijne aan dit huis de grote extra ruimte. Hier hebben onze ouders jarenlang een assurantiekantoor gehad. Maar ook hebben we hier verjaardagen gevierd en tafeltennis gespeeld.
We hopen dat de volgende eigenaren hier net zo fijn zullen wonen zoals onze ouders en wij dat gedaan hebben.