Schout 14

1625 BM Hoorn
Energielabel B
  • Ruime woning met kelder
  • Inpandige garage
  • Keurig onderhouden
  • Speelse indeling
  • Op gewilde locatie
Prijs
€ 395.000 k.k.
Soort constructie
Bestaande bouw
Huis type
Eengezinswoning en tussenwoning
Locatie
Aan rustige weg en in woonwijk
Woonoppervlakte
131 m²
Capaciteit
532 m³
Bouwjaar
1973
Aantal slaapkamers
3 Slaapkamers
Tuin
Achtertuin en voortuin
Garage type
Inpandig
Schuur
Vrijstaand kunststof
Verwarming
C.v.-ketel
Energielabel
B Hoe kan ik mijn huis verduurzamen? Huis verduurzamen?
Uitgelicht

Voel jij je al thuis?

fijne lichtinval

heerlijk veel licht

goed ingedeeld

Vanuit de keuken geeft een trap toegang tot de royale woonkamer met veel lichtinval en kunststof kozijnen met dubbelglas. Op de vloer ligt Bruijnzeel parket. Een originele gietijzeren openhaard van het merk Godin uit 1920 verrijkt de ruimte. 

wat maak jij?

ga lekker zitten

voldoende kastruimte

Vanuit de ruime 2e hal met garderobekast geeft een trap toegang tot een open woonkeuken, er is veel lichtinval door de grote raampartijen met dubbelglas. De keuken is in een hoekopstelling geplaatst met veel kastruimte, nieuwe koel-vriescombinatie en vaatwasser, het geheel wordt verwarmd door 2 radiatoren.

slaap lekker

ruimte genoeg

hoe deel jij het in?

Het 4e nivo heeft 2 slaapkamers op de achterzijde. Het 5e nivo kent een vergrote slaapkamer aan de voorzijde met vaste kasten, schuinoplopend plafond met inbouwspots, laminaat en kunststofkozijnen. De naastgelegen badkamer heeft een groot kantelbaar raam. 

genieten

groene oase

genoeg opbergruimte

Vanuit de woonkeuken heeft u toegang tot de ruim zonnig gelegen tuin met achter een zitkuil waar u via de schuur naar buiten het speelterrein kunt lopen. Als u in de tuin zit heeft u geen last van inkijk door achterburen. Bij zeer zonnige dagen heeft u altijd schaduw op het terras. 

Wie houdt van een levendige buurt, zit hier goed. Binnen een paar minuten sta je bij winkelcentrum De Huesmolen voor al je dagelijkse boodschappen. Kinderen lopen makkelijk naar school, terwijl jij op de fiets springt richting een van de nabijgelegen sportclubs. Bovendien ben je zo in het historische hart van Hoorn, met z’n gezellige terrassen, boetiekjes en havensfeer. Genieten gegarandeerd!

Wil je hier meer over lezen?

Download de brochure

Vragen over deze woning?

Onze verkoopmakelaar Jeroen Klene staat voor je klaar.
Stel een vraag
Omslagfoto brochure

De verkoper vertelt

Enkele woorden van de verkoper.


Vaak wordt mij de vraag gesteld: " Hoelang woon je op de Schout ? ", dan zeg ik met trots, " 52 jaar ". Wat is nu 52 jaar, als je in de meest rustige wijk woont,
zonder lawaai van doorgaand verkeer, vanuit de tuin de vogels hoort zingen en loop je via de tuinschuur naar een mooie speeltuin, waar mijn kinderen vroeger de meeste lol hadden als zij uit school kwamen.
52 jaar lang in hetzelfde huis was geen crime, het heeft een aparte indeling, die je niet vaak ziet en waar ik nog steeds verliefd op ben.
Alle zes vertrekken verbonden met open houten trappen, plafonds uitgevoerd in ruw hout, het brengt terecht een sfeer, waarbij ik ook de kwaliteit roem.
Nu na 52 jaar leefgenot ben ik op een leeftijd om om te zien naar een gelijkvloers appartement, alleen daarom verhuis ik én met weemoed, en wens ik de volgende bewoners net zoveel geluk in hun nieuwe splitlevel woning,

80530719_80530719_414078br_6509799_1563466_photosSchout141625BMHoorn-03.jpg

Wij gebruiken foto's van freepik.com