Ruys de Beerenbrouckstraat 119-E, Amsterdam

1067 BP Amsterdam
Energielabel A
  • 3 slaapkamers
  • Riant balkon
  • Lichte woonkamer
  • Nette badkamer
  • Nabij voorzieningen
Vraagprijs
€ 550.000 k.k.
Soort constructie
Bestaande bouw
Type
Appartement en bovenwoning
Locatie
In woonwijk en vrij uitzicht
Woonoppervlakte
100 m²
Inhoud
332 m³
Bouwjaar
2006
Aantal slaapkamers
3 Slaapkamers
Tuin
Geen tuin
Garage type
Geen garage
Verwarming
C.v.-ketel
Energielabel
A Hoe kan ik mijn huis verduurzamen? Huis verduurzamen?
Hoofdfoto

Fijn lichtinval

Bij binnenkomst valt direct op hoe prettig de woning aanvoelt. De grote en lichte woonkamer is perfect om samen te ontspannen of gasten te ontvangen. Of je nu een avondje op de bank doorbrengt of samen eet aan de eettafel, deze ruimte voelt direct huiselijk.

Hoofdfoto

Met inbouwapparatuur

De keuken vormt het hart van de woning en is vernieuwd in 2015 – modern, slim ingericht en voorzien van alle gemakken. Denk hierbij aan een inbouw koelkast, een praktische vaatwasser, een kookplaat en een strakke afzuigkap. Alles zodat je met plezier een maaltijd bereidt. Ook de vloer is in 2015 vernieuwd en daarbij is het appartement destijds geschilderd.

Hoofdfoto

3 slaapkamers

Het appartement beschikt over drie slaapkamers die je naar eigen inzicht kunt inrichten. Een lichte hoofdslaapkamer, een extra kamer voor een hobby of een logeerkamer, en niet te vergeten: een ideale ruimte om prettig thuis te werken.

Hoofdfoto

Nette badkamer

De badkamer, ook vernieuwd in 2015, biedt luxe in alle eenvoud met een dubbele wastafel en een praktische inloopdouche. Hier kom je relaxed de dag door.

Hoofdfoto

Zonnig balkon

Een van de hoogtepunten van dit appartement is het balkon. Ruim, zonnig en uitnodigend – deze buitenruimte vormt de ideale plek om te genieten van frisse lucht, een moment van rust of zelfs een paar groene planten om het gezellig te maken.

Hoofdfoto

Vragen over deze woning?

Onze verkoopmakelaar Rick Bond staat voor je klaar.
Stel een vraag
Omslagfoto brochure

De verkoper vertelt

Wij gebruiken foto's van freepik.com