Neuweg 509, Hilversum
- 3-kamer appartement
- Lichte woonkamer
- Goed onderhouden
- Zonnig balkon
- Hilversum-Zuid
- Vraagprijs
- € 329.500 k.k.
- Soort constructie
- Bestaande bouw
- Type
- Appartement en galerijflat
- Locatie
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Inhoud
- 239 m³
- Bouwjaar
- 1959
- Aantal slaapkamers
- 2 Slaapkamers
- Tuin
- Geen tuin
- Garage type
- Geen garage
- Verwarming
- C.v.-ketel
- Energielabel
- C Hoe kan ik mijn huis verduurzamen? Huis verduurzamen?
Resultaten
Voel jij je al thuis?
Ruimte
Comfortabel
Opfrissen
Separaat toilet
Handige inbouwkasten
Goede indeling
Gelegen op het westen
Ruime entree
Hilversum-Zuid
Dichtbij heideVragen over deze woning?
De verkoper vertelt
Dit 3-kamer appartement biedt ruimte en comfort. Ik was blij met de extra grote woonkamer - de vroegere 4e kamer is erbij getrokken.
Ik vond het heerlijk om zoveel vaste kastruimte te hebben, en ook met de ruimte in de grote berging was ik blij. Vanuit de woonkamer kun je naar het balkon, waar ik genoten heb van heerlijke zomeravonden.
Hilversum-Zuid vind ik een fijne buurt met alle voorzieningen dichtbij. Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij winkelcentrum de Heigalerij. Het centrum, het station, bos en heide liggen op loop- en fietsafstand. Dat heb ik altijd als heel prettig ervaren.
Voor mij is het nu tijd om deze plek te verlaten. Hopelijk gaat de nieuwe bewoner er net zoveel plezier beleven als ik!