Jarenweg 3

1335 CD Almere
Energielabel A
  • Energielabel A
  • 4 ruime slaapkamers
  • VVW begane grond
  • Tuin op het Z/O
  • Centraal gelegen
Vraagprijs
€ 525.000 k.k.
Soort constructie
Bestaande bouw
Type
Eengezinswoning en tussenwoning
Locatie
In woonwijk
Woonlagen
3 etages
Woonoppervlakte
127 m²
Inhoud
449 m³
Bouwjaar
1997
Aantal slaapkamers
4 Slaapkamers
Tuin
Achtertuin en voortuin
Garage type
Geen garage
Schuur
Vrijstaand steen
Verwarming
C.v.-ketel
Energielabel
A Hoe kan ik mijn huis verduurzamen? Huis verduurzamen?
Uitgelicht

Voel jij je al thuis?

Rust en comfort

Tuingerichte woonkamer

Aangenaam licht

Eenmaal binnen valt het daglicht meteen op. De tuingerichte woonkamer is royaal met ruimte voor een gezellige zithoek én voldoende plek voor een lange eettafel waar je gemakkelijk kunt tafelen met familie of vrienden. Dankzij de schuifpui heb je direct contact met de prachtige achtertuin. De ruime open keuken aan de voorzijde is niet alleen stijlvol, maar ook praktisch. Uitgerust met een 5-pits gasfornuis, combi-oven en koel-/vriescombinatie. 
Laten we niet de vloerverwarming vergeten, die tijdens de koude wintermaanden zorgt voor extra comfort.

Uitgerust ontwaken

3 ruime slaapkamers

Hoe deel jij ze in?

De eerste etage biedt jou en je gezin drie royale slaapkamers met vele mogelijkheden. Of je nu een thuiskantoor nodig hebt, een speelkamer of gewoon fijne rustige slaapvertrekken, hier is aan ruimte geen gebrek. Eén van de kamers is al ingericht als waskamer, wat het huishouden een stuk efficiënter maakt. De badkamer is een ruim opgezet en voorzien van een ligbad, inloopdouche, een tweede (zwevend) toilet en een wastafelmeubel zorgen ervoor dat je hier niets tekortkomt. Dankzij zowel natuurlijke als mechanische ventilatie blijft de badkamer altijd fris.

Prettige lichtinval

Goede afmetingen

Mogelijkheden

Op de bovenste etage word je getrakteerd op een verrassend ruime slaapkamer door de toevoeging van een dakkapel. Of je deze ruimte nu gebruikt als ouderslaapkamer, logeerkamer of creatieve hobbyruimte, hier voelt het licht, ruimtelijk en sereen. Tevens bevindt zich hier de CV-ketel (uit 2020) en de aansluiting voor de wasmachine; praktisch en efficiënt.

Genieten van het buitenleven

Volop genieten

Handige overkapping

Stap vanuit de woonkamer zo je diepe achtertuin in; een paradijs waar je het hele jaar door geniet van zon, groen en privacy. De tuin is slim ingericht met een mix van groen en bestrating, waardoor je meerdere hoekjes hebt waar je kunt ontspannen, spelen of dineren. De gezellige overkapping biedt schaduw tijdens de warme zomerdagen en beschutting tijdens frisse avonden. Dankzij meerdere stroompunten en een waterkraan is ook het onderhoud en gebruik van de tuin een fluitje van een cent. Achterin vind je een handige stenen berging, ideaal voor het opbergen van fietsen, gereedschap of seizoensdecoraties.

Wil je hier meer over lezen?

Download de brochure

Vragen over deze woning?

Onze verkoopmakelaar Lotte Bouma staat voor je klaar.
Stel een vraag
Omslagfoto brochure

De verkoper vertelt

TToen we de folder van Bimo Bouw zagen, wisten we al dat we dit huis zouden kopen, alleen al vanwege de uitstraling.


Het huis is namelijk heel anders dan de andere huizen in de omgeving. Het heeft een chaletachtige architectuur en is op een terp gebouwd, waardoor de vloer van de woonkamer 50 cm hoger ligt dan het wegdek en er altijd een droge kruipruimte is.

De woonkamer is 740 cm breed en heeft grote ramen, waardoor je veel lichtinval hebt. Verder beschikt het huis over vier ruime slaapkamers en een royale badkamer, maar ook over twee eigen parkeerplekken, iets wat niet elk rijtjeshuis heeft.

Het huis ligt bovendien gunstig ten opzichte van verschillende snelwegen, namelijk de A1, A6, de A27 en de buitenring van Almere. Ook ligt het op loopafstand van een supermarkt, een basisschool en de busbaan. Als je van de natuur houdt, kun je lopend naar de Oostvaardersplassen; hier kun je veel wildlife bewonderen, zoals edelherten, vossen, zeearenden en talloze soorten vogels.


Ik zal daarom met enige weemoed dit huis gaan verlaten, wij hebben hier 28 jaar
met veel plezier gewoond in een gezellige, mooie maar ook een
veilige buurt.

Wij gebruiken foto's van freepik.com