Hugo van Woerdenstraat 23
- Grote tuin
- Parkeren op eigen terrein
- Moderne badkamer
- Gunstig gelegen
- Vraagprijs
- € 375.000 k.k.
- VVE kosten
- € 150,00
- Soort constructie
- Bestaande bouw
- Type
- Appartement en benedenwoning
- Locatie
- Aan rustige weg
- Woonlagen
- 1 etages
- Woonoppervlakte
- 62 m²
- Inhoud
- 204 m³
- Bouwjaar
- 1980
- Aantal slaapkamers
- 1 Slaapkamers
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Garage type
- Geen garage en parkeerplaats
- Schuur
- Vrijstaand steen
- Verwarming
- C.v.-ketel
- Energielabel
- C Hoe kan ik mijn huis verduurzamen? Huis verduurzamen?
Resultaten
Voel jij je al thuis?
Ruime zonnige tuin
Gezellige zitjes mogelijk
Lichte woonkamer
Openslaande deuren
Met inbouwapparatuur
Lekker kokkerellen
Ruime inloopdouche
Heerlijk ontspannen
Vragen over deze woning?
De verkoper vertelt
Geen zin om in een groot en massaal appartementencomplex te wonen, maar in gezellige woonwijk met huizen en appartementen? Dan is dit zeker een leuke optie.
Deze leuke benedenwoning (1 slaapkamer) met grote tuin ligt en parkeergelegenheid op eigen terrein, is gelegen op minder dan tien minuten fietsen van het Centraal Station en het centrum van Leiden.
De Hugo van Woerdenstraat is namelijk gesitueerd aan de westzijde van Leiden dus ook de universiteitsgebouwen, het LUMC, Naturalis en sportvoorzieningen zijn dichtbij. De gezellige binnenstad is gemakkelijk lopend of per fiets bereikbaar, net als de Rijn en het Valkenburgse meer. Kortom: de ideale omgeving voor zowel stads- als natuurliefhebbers. Via de uitvalswegen A4 en A44 zijn steden als Rotterdam, Den Haag, Utrecht en Amsterdam binnen handbereik.