Granaatplein 97, Leiden

2332 LG Leiden
Energielabel A+
  • Veel licht door hoekligging
  • Zonnige loggia op zuidoosten
  • Eigen parkeerplaats en berging
  • Duurzaam appartement
  • Winkelcentrum Diamantplein om de hoek
Vraagprijs
€ 485.000 k.k.
VVE kosten
€ 239,00
Soort constructie
Bestaande bouw
Type
Appartement en portiekflat
Locatie
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Woonoppervlakte
85 m²
Inhoud
280 m³
Bouwjaar
2012
Aantal slaapkamers
2 Slaapkamers
Tuin
Geen tuin
Garage type
Parkeerkelder en parkeerplaats
Verwarming
Stadsverwarming
Energielabel
A+ Hoe kan ik mijn huis verduurzamen? Huis verduurzamen?
Uitgelicht

Voel jij je al thuis?

Hoekligging

Hoekligging

Toegang naar loggia

Het kloppend hart van dit appartement is zonder twijfel de lichte en royale woonkamer. Dankzij de hoekligging heb je hier een overvloed aan natuurlijk licht dat door de grote ramen aan twee zijden naar binnen valt. Dit maakt de ruimte niet alleen enorm sfeervol, maar het zorgt ook voor een aangename, open atmosfeer waarin je fantastische herinneringen creëert. De strakke vloer en neutrale wanden vormen een perfecte basis voor het realiseren van jouw persoonlijke stijl

Met inbouwapparatuur

Open keuken

ATAG inbouwapparatuur

Het gaat hier om een moderne open keuken in een praktische L-opstelling, strak uitgevoerd in lichte tinten. Hierdoor ademt de ruimte een frisse, hedendaagse sfeer, terwijl de open indeling zorgt voor een gevoel van verbondenheid met de rest van het appartement. Je kunt tijdens het koken gezellig in contact blijven met je gasten, met uitzicht op de mooie woonkamer. Uitgerust met hoogwaardige inbouwapparatuur van het merk ATAG, is de keuken niet alleen stijlvol maar ook zeer functioneel. 

Volledig betegeld

Ruim opgezet

Volledig betegeld

De badkamer is de plek waar je je dag begint en eindigt, en in dit appartement is die ruimte perfect ontworpen voor comfort en efficiëntie. Uitgerust met een ruime inloopdouche, biedt deze badkamer een nette, moderne uitstraling. Het glas creëert een open gevoel en laat het licht vrij door de ruimte stromen. De functionele opzet maakt het een genot om hier onder een verfrissende straal te stappen na een drukke dag.

Ruim!

Veelzijdig

Goede maatvoering

Eén van de grootste pluspunten van dit appartement is de aanwezigheid van twee ruime slaapkamers. De master bedroom biedt alle ruimte die je nodig hebt voor een tweepersoons en comfortabel bed, een royale garderobekast en zelfs een gezellig hoekje voor een fauteuil. 

De tweede slaapkamer is net zo flexibel als praktisch. Heb je een thuiskantoor nodig? Met voldoende ruimte kun je hier een ergonomische werkplek creëren met veel daglicht, wat fantastisch is om productief te blijven. Of wat te denken van een logeerkamer voor familie of vrienden? Deze kamer kan precies dat zijn en nog meer. Daarnaast is het ook een kinderkamer of hobbyruimte – alles kan en niets moet. Het draait hier om veelzijdigheid en jouw unieke woonwensen.

Wil je hier meer over lezen?

Download de brochure

Vragen over deze woning?

Onze verkoopmakelaar Aleida Kroon staat voor je klaar.
Stel een vraag
Omslagfoto brochure

De verkoper vertelt

86506447_581269br_7095420_1626211_photos_granaatplein-97Granaatplein972332LGLeidenNL-01.jpg

Wij gebruiken foto's van freepik.com