Florastraat 27, Blokker

1695 BH Blokker
Energielabel C
  • Parkeren voor de deur
  • Grotendeels kunststof kozijnen
  • Zonnige tuin op het noordwesten
  • Nabij voorzieningen
  • Fijne en rustige woonomgeving
Vraagprijs
€ 350.000 k.k.
Soort constructie
Bestaande bouw
Type
Eengezinswoning en tussenwoning
Locatie
Aan rustige weg en in woonwijk
Woonoppervlakte
102 m²
Perceel
152 m²
Inhoud
361 m³
Bouwjaar
1968
Aantal slaapkamers
4 Slaapkamers
Tuin
Achtertuin en voortuin
Hoofdtuin positie
Noordwest
Garage type
Geen garage
Verwarming
C.v.-ketel
Energielabel
C Hoe kan ik mijn huis verduurzamen? Huis verduurzamen?
Uitgelicht

Voel jij je al thuis?

sfeervol

lichte woonkamer

goed ingedeeld

Parkeer je auto moeiteloos voor de deur en stap vervolgens via de entree deze fijne woning binnen. Bij binnenkomst in de hal vind je alles wat je nodig hebt: een praktische meterkast, een ruim toilet, de trapopgang naar boven en toegang tot de keuken en lichte woonkamer.

lekker kokkerellen

moderne keuken

met inbouwapparatuur

De keuken is een fijne plek voor iedere kookliefhebber voorzien van een combi-oven, koel-vriescombinatie, afzuigkap, vaatwasmachine en een kookplaat. Aangrenzend vind je de lichte woonkamer. De grote ramen aan de voor- en achterzijde zorgen voor veel lichtinval.

welterusten

4 slaapkamers

nette badkamer

De eerste verdieping biedt ook volop ruimte en gemak. Hier vind je drie royale slaapkamers, elk met voldoende lichtinval. In een van de kamers bevindt zich de wasmachineaansluiting. De badkamer is praktisch ingericht met een douche en wastafelmeubel. 

Via een vaste trap naar de tweede verdieping vind je een ruime vierde slaapkamer met dakraam, perfect geschikt als logeerkamer, thuiskantoor of gewoon een prima slaapkamer. De overloop biedt daarnaast veel bergruimte én toegang tot de cv-ketel die in 2022 is geplaatst. 

genieten van het buitenleven

ruime tuin

met handige berging

Vanuit de keuken loop je zo door naar de tuin, wat een fijne plek is om helemaal tot rust te komen. De tuin is noordwestelijk gelegen, dus een fijne zon ligging. De stenen berging met achterom biedt genoeg opslagruimte voor al je fietsen, tuinspullen of hobbygereedschap.

Wil je hier meer over lezen?

Download de brochure

Vragen over deze woning?

Onze verkoopmakelaar Emma Groot staat voor je klaar.
Stel een vraag
Omslagfoto brochure

De verkoper vertelt

We hebben hier met veel plezier gewoond. Het is nu tijd voor een gelijkvloerse woning, maar hadden hier anders met vele jaren nog willen blijven wonen. We gaan de zon ligging missen evenals de fijne buurt.

87061344_603677br_7183373_1632638_photos_florastraat-27Florastraat271695BHBlokker-04.jpg

Wij gebruiken foto's van freepik.com