Omslagfoto brochure
Beschikbaar
Open Huis - 28-03-2026 11.00 - 15.00 uur
Woonkamer
Badkamer
Tuin
Extra foto's

Dotterbloemkreek 41, Leiderdorp

2353 JA Leiderdorp
Energielabel C
  • Parkeer op je eigen oprit
  • Achtertuin, patio en dakterras
  • Royale afmetingen en 2 badkamers
  • Zeer gunstig gelegen
  • Gelegen aan het water met vrij uitzicht
Vraagprijs
€ 995.000 k.k.
Soort constructie
Bestaande bouw
Type
Eengezinswoning en tussenwoning
Locatie
Aan water, in woonwijk en vrij uitzicht
Woonoppervlakte
268 m²
Perceel
433 m²
Inhoud
961 m³
Bouwjaar
1979
Aantal slaapkamers
5 Slaapkamers
Tuin
Achtertuin en patio/atrium
Hoofdtuin positie
Noordwest
Garage type
Geen garage
Verwarming
C.v.-ketel, open haard en vloerverwarming gedeeltelijk
Energielabel
C Hoe kan ik mijn huis verduurzamen? Huis verduurzamen?
Uitgelicht

Voel jij je al thuis?

Open haard

Open haard

Gezelligheid

De voordeur verwelkomt je in een royale entree met hoge plafonds, waar de speelse lichtinval en het ruimtelijke gevoel je meteen opvallen. Vanuit hier heb je toegang tot de living met centraal in de kamer een open haard, een riante ruimte waar comfort samenkomt met een warme, huiselijke sfeer. Grote raampartijen zorgen ervoor dat je áltijd zicht hebt op de groene tuin en het kabbelende water daarachter. Het is de perfecte plek om na een lange dag heerlijk neer te ploffen met een goed glas wijn.  

Woonkeuken

Woonkeuken

Chef in eigen huis

Koken doe je in stijl in de ruime, halfopen keuken, die van alle gemakken is voorzien. Of je nu een uitgebreid diner bereidt of simpelweg een snelle lunch klaarmaakt, je voelt je hier als een chef in eigen huis.

Twee badkamers

Twee badkamers

Douche, wastafel en toilet

De woning is uitgerust twee compleet ingerichte badkamers, waarvan de badkamer op de 1e verdieping een flinke renovatie heeft ondergaan. Beide badkamers zijn voorzien van een toilet, een wastafelmeubel en een douche. Perfect voor een druk gezinsleven, zodat iedereen zijn eigen plek heeft om de dag ontspannen te starten en te eindigen.

Royale afmetingen

Ruimte!

Tot 7 slaapkamers mogelijk

Met van oorsprong zeven kamers is er aan ruimte geen gebrek. Denk aan comfortabele slaapkamers voor het gezin, een thuiskantoor, een logeerkamer en zelfs een hobby- of sportruimte! Daarnaast heb je de beschikking over een dakterras en balkon. Geniet hier elke ochtend van de eerste zonnestralen, uitkijkend over de rustige omgeving.  

Slapen, werken, hobby's

Gebruiksmogelijkheden

Hoe deel jij het in?

Naast de living ligt de huiselijke bar met toegang tot de patio met veel privacy en een buitenhaard – dé perfecte setting voor lange zomeravonden of winterse borrels met vrienden. 

Aan het water

Achtertuin en patio

Een plekje voor elk moment

Als kers op de taart is de tuin beslist een droom voor liefhebbers van een buitenleven. Met een ligging op het noordwesten kun je hier zowel overdag als 's avonds genieten van de zon – met als bonus een schilderachtig uitzicht over de Dwarswatering. Stel je voor: zwoele zomeravonden in je tuin of patio, zittend rondom de buitenhaard die warmte en sfeer toevoegt. Dit is waar ontspanning en luxe écht samenkomen.

Wil je hier meer over lezen?

Download de brochure

Vragen over deze woning?

Onze verkoopmakelaar Mark van den Broek staat voor je klaar.
Stel een vraag
Omslagfoto brochure

De verkoper vertelt

Wij gebruiken foto's van freepik.com