




Calabriestraat 31
- 3 slaapkamers
- Parkeerplek eigen terrein
- Fijne eindwoning in "De Daalmeer"
- Moderne keuken
- Achtertuin met berging aan het water
- Prijs
- € 350.000 k.k.
- Soort constructie
- Bestaande bouw
- Huis type
- Eengezinswoning en eindwoning
- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Capaciteit
- 277 m³
- Bouwjaar
- 1985
- Aantal slaapkamers
- 3 Slaapkamers
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Garage type
- Geen garage
- Schuur
- Vrijstaand steen
- Verwarming
- C.v.-ketel en hete lucht verwarming
- Energielabel
- C Hoe kan ik mijn huis verduurzamen? Huis verduurzamen?

Koop / Huur (%)
Huishoudens
Bouwjaar (%)
Leeftijd bewoners (%)
Geslacht (%)
Afstanden
0.7 km naar de supermarkt
0.4 km naar de kinderopvang
0.8 km naar de huisarts
Scholen
20 basisscholen binnen 5 km
22 middelbare scholen binnen 10 km
Resultaten
Voel jij je al thuis?

Ontspannen
Neutrale afwerking
Wat maak jij klaar?
Aan tafel!
Slaap lekker
Nette badkamer
Zonnige ligging
Aan het water
Nabij voorzieningen
Kindvriendelijk
Vragen over deze woning?


De verkoper vertelt
"Een plek die mijn vader rust gaf"
Vier jaar geleden vond mijn vader deze woning – en eigenlijk wist hij het meteen: dit is het. Een fijne hoekwoning, met veel groen rondom, aan het water, beschut en stil. Hij was op zoek naar rust en een plek waar hij zich thuis kon voelen. En dat vond hij hier.
Ik herinner me nog goed hoe trots hij me voor het eerst door het huis leidde. De woonkamer, die uitkijkt op de tuin, was zijn favoriete plek. “Alsof je midden in het groen woont,” zei hij. En dat was ook zo. Het lekkere zonnetje wat de hele dag in de tuin staat, de vogels en de bomen. Toen hij me dit allemaal liet zien wist ik: hij had zijn plek gevonden.
Hij voelde zich hier veilig. De buurt is sociaal, mensen kennen elkaar, zeggen gedag, helpen elkaar als dat nodig is. En tegelijk heb je hier alle privacy. Een zeldzame combinatie.
Helaas heeft hij er minder lang van mogen genieten dan we hadden gehoopt. Maar in die korte tijd heeft hij er met volle teugen naar geleefd. Fietstochtjes naar Geestmerambacht, een boek lezen in de tuin, koffie drinken met uitzicht op het water. Kleine, stille momenten die hem zoveel gaven.
Nu is het tijd dat dit huis iemand anders gelukkig maakt. Iemand die ook die rust zoekt, dat groene uitzicht waardeert, en op zoek is naar een plek die voelt als thuiskomen.