Banne Buikslootlaan 115-E, Amsterdam
- 2e slaapkamer mogelijk
- Label A+
- Erfpacht eeuwigdurend afgekocht
- Lichte woning
- Centraal gelegen
- Vraagprijs
- € 398.500 k.k.
- Soort constructie
- Bestaande bouw
- Type
- Appartement en tussenverdieping
- Locatie
- In woonwijk
- Woonoppervlakte
- 60 m²
- Inhoud
- 198 m³
- Bouwjaar
- 2014
- Aantal slaapkamers
- 1 Slaapkamers
- Tuin
- Geen tuin
- Garage type
- Geen garage
- Verwarming
- Stadsverwarming en vloerverwarming geheel
- Energielabel
- A+ Hoe kan ik mijn huis verduurzamen? Huis verduurzamen?
Resultaten
Voel jij je al thuis?
Ruime woonkamer
Rust en comfort
Lekker kokkerellen
Wat maak jij klaar?
Aangename sfeer
Slaaplekker
Een frisse start
Moderne uitstralingVragen over deze woning?
De verkoper vertelt
Lekker licht appartement dankzij de grote schuifpui, met een fijn balkon. ’s Ochtends koffie in de zon, of later een broodje haring van de visboer aan de overkant, in winkelcentrum De Banne. Daar kan je al je dagelijkse boodschappen doen (2 supermarkten, een visboer, kaasboer, slager, drogisterijen etc.).
Het Twiske ligt op een kwartiertje fietsen. Een prachtig natuurgebied om te wandelen, fietsen en in de zomer te zwemmen.
Met de Noord/Zuidlijn ben je zo in het centrum. Metrostation Noord ligt op ongeveer 7 minuten fietsen, de ponten bij de NDSM-werf en Distelweg op zo’n 10 minuten. Bus 34 stopt voor de deur. Ook met de auto ben je zo op weg: binnen 2 minuten rijd je op de ring. Parkeren is makkelijk (je kan een parkeervergunning aanvragen).
Kortom: prettig en praktisch wonen, met alle voorzieningen dichtbij en zowel de stad als het groen binnen handbereik.