naar boven
Verkoper vertelt
“ Starters opgelet! Als je op zoek bent naar een centraal gelegen appartement waar je snel in kunt trekken, dan is dit appartement aan Ekingenstraat 110 in het gewilde Amsterdam Nieuw-West jouw match.
Het appartement is gelegen op een gewilde locatie in het sterk opkomende Amsterdam Nieuw-West. Winkelcentrum Osdorpplein met diverse winkels, supermarkten, restaurants, Westmarket en Outletcentre Akerpoort is met vijf minuten fietsen te bereiken en station Lelylaan met tien. Het appartement is centraal gelegen met diverse winkels voor de dagelijkse boodschappen en met de tram (tramlijn 1 en 17) op loopstand. Diverse recreatiemogelijkheden, uitvalswegen A4, A5, A9 en A10, kinderdagverblijven en scholen bevinden zich in de nabije omgeving. Verder is er gratis en
voldoende parkeergelegenheid in de directe omgeving en is op 150 meter stadspark Osdorp.
Het appartement beschikt over een woonkamer, keuken, bijkeuken, twee slaapkamers, een badkamer en balkon op het zuidwesten. Bovendien is er de mogelijkheid om een derde slaapkamer te realiseren.
Klinkt goed, toch? Plan snel een bezichtiging in, wij laten je het appartement graag zien.
Bovenstaande tekst is opgesteld door de verkoper. De verkoper is hierin vrij geweest om zijn eigen woning en locatie te omschrijven. Hoekstra en van Eck Makelaardij heeft hier geen invloed op gehad en u kunt hier dan ook geen rechten aan ontlenen.