Bij het binnenstappen van deze woning voel je direct de fijne sfeer. De ruime indeling, nette afwerking en prettige lichtinval maken dit de perfecte woning om helemaal tot rust te komen en te genieten. De begane grond biedt een royale woonkamer met grote raampartijen, waardoor je heerlijk veel licht hebt. De tuindeur naar de tuin zorgt ervoor dat binnen en buiten naadloos in elkaar overlopen. Zie jij jezelf al lekker op de bank zitten met een goed boek of genieten van een gezellige filmavond met familie?
Compleet
Wat maak jij klaar?
De keuken is modern en praktisch ingericht, voorzien van alle gemakken voor wie van koken houdt. Of je nu een snelle maaltijd bereidt na een lange dag of zin hebt om uitgebreid te koken voor vrienden of familie, hier doe je het met plezier. Vanuit de keuken kijk je uit op de rustige straat, terwijl je alles binnen handbereik hebt.
4 slaapkamers
Frisse badkamer
Op de eerste verdieping vind je drie goed bemeten slaapkamers. Deze kamers voelen direct als comfortabele plekken die ruimte bieden om tot rust te komen of creatief in te richten. Denk aan een thuiswerkplek, een fijne logeerkamer of een speels ingerichte kinderkamer. De badkamer is modern, fris en compleet ingericht – de ideale plek om je dag ontspannen te beginnen of in alle rust af te sluiten.
De ruime voorzolder met dakkapel en slaapkamer met mogelijkheid om 2e slaapkamer te maken. Tevens aan beide uiteinden van de zolder over de gehele breedte bergruimte. Jij bepaalt hoe je deze ruimte optimaal benut! Daarnaast is er nog een vliering over de gehele breedte van de woning met veel bergruimte.
Zonnig
Genieten
Een van de grootste pluspunten van deze woning is de zonnige achtertuin. Door de ligging op het zuiden vangt deze tuin de hele dag zon. Perfect voor een heerlijke zomermiddag met vrienden, een barbecue of juist een rustig moment alleen. De achtertuin is voorzien van een grote stenen berging waar je gemakkelijk fietsen, tuinmeubels of gereedschap kwijt kunt.
Daarnaast is er nog een handige berging aan de voorzijde van de woning. Deze heeft een extra brede deur, ideaal voor bijvoorbeeld een motor.
Ik heb hier 21 jaar lang met veel plezier gewoond.
Het is heel handig dat winkelcentrum Middenwaard op loopafstand is.
De afgelopen 12 jaar heb ik een LAT-relatie gehad waarbij ik veel bij mijn vriendin was. Dus alles is wel 12 jaar oud, maar voor de helft van de tijd gebruikt.
Heel fijn is dat dit huis heel lang koel blijft bij warm weer.
De carport is ook erg praktisch ('s winters nooit krabben) en ook geen last van het betaald parkeren in de wijk.
Ik kijk uit naar mijn nieuwe huis, maar neem ook met pijn in het hart afscheid van dit huis.