Troelstralaan 253d

1067 MX Amsterdam
Energielabel A
  • Unieke kans
  • Bouwjaar 2015
  • Veel licht
  • 2-kamer appartement
  • Oplevering in overleg
Vraagprijs
€ 280.000 k.k.
Soort constructie
Bestaande bouw
Type
Appartement en bovenwoning
Locatie
In woonwijk en open ligging
Woonlagen
1 etages
Woonoppervlakte
32 m²
Inhoud
107 m³
Bouwjaar
2015
Aantal slaapkamers
1 Slaapkamers
Tuin
Geen tuin
Garage type
Geen garage
Verwarming
Stadsverwarming en vloerverwarming gedeeltelijk
Energielabel
A Hoe kan ik mijn huis verduurzamen? Huis verduurzamen?
Uitgelicht

Voel jij je al thuis?

Gezellige woonkamer

Grote raampartij

Stap het balkon op

De woonkamer is zonder twijfel het kloppend hart van het appartement. De perfecte plek waar je na je werkdag of een leuke avond in de stad lekker neerploft op de bank. Door de grote ramen is dit een kamer die altijd licht en luchtig aanvoelt. Zet de deur naar het balkon open en adem de frisse buitenlucht in, terwijl het zonnetje je dag verlicht 

Eetsmakelijk!

Open keuken

Moderne inbouwapparatuur

Aangrenzend aan de woonkamer vind je de strakke, moderne keuken. Met voldoende opbergruimte en alle benodigde apparatuur kun je hier van alles uit de kast trekken.

Kom tot rust

Een fijne slaapkamer

Rustig wakker worden

Met één fijne slaapkamer is het appartement perfect voor singles of jonge stellen. En laten we eerlijk zijn, hoe fijn is het om wakker te worden in een rustige omgeving, terwijl de stad letterlijk binnen handbereik is?

Even opfrissen

Stijlvol afgewerkt

Frisse start van de dag

En dan de stijlvol afgewerkte badkamer. Je stapt hier een ruimte binnen die voelt als een mini-wellness voor jezelf: stijlvol, praktisch én heerlijk ruim met een inloopdouche om lekker onder te ontspannen. Een luxe touch voor jouw dagelijkse routine!

Balkon op zuidwesten

Balkon rondom de woning

Bruisende omgeving

Zet de deur naar het balkon open en adem de frisse buitenlucht in, terwijl het zonnetje je dag verlicht. Het balkon – dat trouwens rondom de woning loopt én op het zuidwesten ligt – is een absolute eyecatcher. Hier kun je gedurende de dag genieten van de zon.  

Geuzenveld ligt precies op de grens met Osdorp, een gebied dat veel te bieden heeft. Kies je voor een relaxte wandeling langs de Sloterplas of liever een fietstocht naar het Amsterdamse Bos? Hier kan het allebei.

Vragen over deze woning?

Onze verkoopmakelaar Pim Stoekenbroek staat voor je klaar.
Stel een vraag
Omslagfoto brochure

De verkoper vertelt

.

Wij gebruiken foto's van freepik.com