Erich Salomonstraat 554

1087 KC Amsterdam
Energielabel A
  • Energielabel A
  • Vier slaapkamers
  • Veel lichtinval
  • Fijne loggia
  • Inclusief parkeerplaats
Prijs
€ 750.000 k.k.
VVE kosten
€ 0,00
Soort constructie
Bestaande bouw
Huis type
Appartement en maisonnette
Locatie
In woonwijk
Woonlagen
2 etages
Woonoppervlakte
137 m²
Inhoud
440 m³
Bouwjaar
2008
Aantal slaapkamers
4 Slaapkamers
Tuin
Geen tuin
Garage type
Parkeerplaats
Schuur
Box
Verwarming
Stadsverwarming
Energielabel
A Hoe kan ik mijn huis verduurzamen? Huis verduurzamen?
Uitgelicht

Voel jij je al thuis?

Ruime woonkamer

Ruime woonkamer

Oase van licht

De ruime open woonkamer met een open keuken is dé centrale plek in huis. Hier zie je hoe het buitenlicht door de grote raampartijen naar binnen stroomt – een echte oase van licht en lucht.

Open keuken

Moderne keuken

Loggia

De keuken is uiteraard voorzien van alle moderne gemakken. Van een koelkast-vriescombinatie tot een combi-oven, een magnetron, een inductiekookplaat en een vaatwasser: koken wordt hier een feestje. Heb je zin om ‘s ochtends in alle rust je koffie te drinken? De loggia biedt beschutting én uitzicht – het perfecte plekje voor een moment voor jezelf. En ben je juist op zoek naar nog meer praktische ruimte? Dan is deze loggia zelfs eenvoudig om te bouwen tot een vijfde slaapkamer. Hoe flexibel wil je het hebben?

Vier slaapkamers

Vier slaapkamers

Voldoende ruimte

Verder tref je op dezelfde verdieping twee ruime slaapkamers en een handige hal met een separaat toilet. Wat meteen opvalt, is hoeveel natuurlijk licht overal naar binnen valt – heerlijk om in wakker te worden. En dat is nog niet alles! Via de trap daal je af naar de benedenverdieping. Hier vind je nóg twee fijne slaapkamers, perfect voor (oudere) kinderen of gasten. Daarnaast is er een ruime berging met een wasmachine-aansluiting en genoeg plek om je spullen weg te zetten.

Complete badkamer

Luxe badkamer

Heerlijk ontspannen

En dan hebben we het nog niet gehad over de luxe badkamer die op deze verdieping te vinden is. Deze is voorzien van een heerlijk ligbad, een aparte douche, een wastafel en een tweede toilet. Alles wat je nodig hebt, is aanwezig.

Wil je hier meer over lezen?

Download de brochure

Vragen over deze woning?

Onze verkoopmakelaar Tycho Dijkstra staat voor je klaar.
Stel een vraag
Omslagfoto brochure

De verkoper vertelt

Ben jij op zoek naar een moderne, energiezuinige woning mét een zee aan ruimte en comfort in het hart van Amsterdam IJburg? Stop met zoeken, want dit appartement van maar liefst 133 m² biedt alles wat je nodig hebt én meer.


Of je nu met je jonge gezin, oudere kinderen of met z’n tweeën op zoek bent naar iets fijns en toekomstbestendigs, dit appartement met vier slaapkamers plus loggia biedt een plek om te settelen, te groeien en vooral te genieten. En het beste? Je woont hier niet alleen duurzaam dankzij het energielabel A, maar beschikt ook over een optionele eigen parkeerplaats. Alles klopt hier!

Wij gebruiken foto's van freepik.com