Diependaalselaan 358

1215KK Hilversum
Energielabel F
  • Drie-kamer appartement
  • Met tuin!
  • Veel bergruimte
  • Hilversum-Zuid
  • Dichtbij heide
Vraagprijs
€ 350.000 k.k.
Soort constructie
Bestaande bouw
Type
Appartement en portiekflat
Locatie
Aan drukke weg en in woonwijk
Woonlagen
1 etages
Woonoppervlakte
77 m²
Inhoud
254 m³
Bouwjaar
1957
Aantal slaapkamers
2 Slaapkamers
Tuin
Achtertuin
Garage type
Geen garage
Schuur
Inpandig
Verwarming
Blokverwarming
Energielabel
F Hoe kan ik mijn huis verduurzamen? Huis verduurzamen?
Uitgelicht

Voel jij je al thuis?

Drie-kamer appartement

Grote raampartijen

Visgraatvloer

Dit appartement biedt je niet alleen comfortabel wonen binnenshuis, maar ook buiten! Met een eigen tuin aan de achterzijde, ideaal! Hier geniet je van het buitenleven. 

De ruime woonkamer is een heerlijke plek om te ontspannen. Dankzij de grote raampartijen profiteer je volop van natuurlijk licht, wat een fijn, ruimtelijk gevoel creëert. De visgraatvloer ligt door het gehele appartement. 

Complete keuken

Inbouwapparatuur

Badkamer

De complete keuken beschikt over inbouwapparatuur zoals een oven, inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast en vriezer.  Extra voordeel: vanuit de keuken bereik je via een trap je eigen tuin. 

De badkamer beschikt over een douche en wastafelmeubel. 

Comfortabel slapen

Twee slaapkamers

Bergruimte

De indeling van het appartement is slim en praktisch, met twee comfortabele slaapkamers die zich perfect lenen voor zowel een hoofdslaapkamer als een eventuele logeerkamer, thuiswerkplek of hobbyruimte. Ideaal ingedeeld voor diverse woonsituaties!

Naast de praktische indeling van de woning beschik je over twee ruime bergingen in de onderbouw en een deel van de zolder (1/3 eigendom). Of je nu wintersportspullen, koffers of extra seizoenskleding bewaart, hier is ruimte genoeg voor al je spullen. Deze extra opslagopties maken dit appartement niet alleen stijlvol en gezellig, maar ook ontzettend functioneel.

Eigen tuin

Hilversum-Zuid

Hoorneboegse Heide

De ligging kan niet beter! Gelegen in Hilversum-Zuid, geniet je van een rustige woonomgeving met alles dichtbij. Binnen een paar minuten sta je op de Hoorneboegse Heide, waar je eindeloos kunt wandelen en tot rust kunt komen. Tegelijkertijd is de levendige Gijsbrecht van Amstelstraat om de hoek, met fijne boetiekjes, gezellige restaurantjes en alle winkels voor je dagelijkse voorzieningen. Het centrum, de uitvalswegen en Station Hilversum liggen ook dichtbij, wat zorgt voor extra gemak!

Wil je hier meer over lezen?

Download de brochure

Vragen over deze woning?

Onze verkoopmakelaar Dirk Schipper staat voor je klaar.
Stel een vraag
Omslagfoto brochure

De verkoper vertelt

Mijn ouders hebben jaren met veel plezier gewoond aan de Diependaalselaan.


Het appartement is centraal gelegen, dichtbij de heide en kleine winkelcentra als de Heigalerij en Chatham. De zonnige woonkamer kijkt uit op de goed onderhouden tuin en het midden plantsoen.

Wij gebruiken foto's van freepik.com