Blasiusstraat 110-1

1091 CX Amsterdam
Energielabel B
  • Rustige buurt
  • Energielabel B
  • Twee slaapkamers
  • Zonnig balkon
  • Eigen grond
Prijs
€ 400.000 k.k.
Soort constructie
Bestaande bouw
Huis type
Appartement en bovenwoning
Locatie
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk
Woonoppervlakte
43 m²
Capaciteit
140 m³
Bouwjaar
1899
Aantal slaapkamers
2 Slaapkamers
Tuin
Geen tuin
Garage type
Geen garage
Verwarming
C.v.-ketel
Energielabel
B Hoe kan ik mijn huis verduurzamen? Huis verduurzamen?
Daktype
Plat dak
Woonoppervlakte
43 m²
Bruikbare woonruimte
43 m²
Gebouw gerelateerde buitenruimte
5 m²
Capaciteit
140 m³
Kamers
3 kamers
Aantal slaapkamers
2 Slaapkamers
Aantal etages
1 etages
Wooneigenschappen
Mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie en tv kabel
Einddatum energielabel
23 februari 2032
Isolatie
Dubbel glas
Verwarming
C.v.-ketel
Warm water types
C.v.-ketel
Centrale verwarmingsketel
Ja
Brandstof voor centrale verwarming
Gas
Centrale verwarming type
Intergas
Bouwjaar centrale verwarming
2009
Centrale verwarming eigenaar
Eigendom
Permanente bewoning
Ja
Huidige bestemming
Wonen
Stad
Amsterdam
Eigendomssituatie
Volle eigendom
Scope
Appartementsrecht of complex
Sectie
S
Tuin
Geen tuin
Schuur
Geen schuur
Uitgelicht

Voel jij je al thuis?

Prettig lichtinval

Welkom

Op het zuiden

Gelegen op de eerste verdieping, betreedt u de woning via de centrale hal met toegang tot alle ruimtes. De woonkamer met keuken aan de achterzijde biedt toegang tot het balkon op het zuiden.

Genieten

Complete keuken

Wat maak jij klaar?

De keuken is compleet ingericht met een 4-pits gasfornuis en vaatwasser. Hier kunt u heerlijk genieten van de zon en uitzicht op de binnentuinen.

Slaap lekker

2 slaapkamers

Hoe deel jij ze in?

Aan de voorzijde bevinden zich twee slaapkamers. Hoe deel jij deze slaapkamers in?

Nette badkamer

Goede start van de dag

De badkamer is uitgerust met een inloopdouche, wastafel en aansluitingen voor wasmachine en droger. Er is een apart toilet met fonteintje. 

Centrale ligging

Centrale ligging

Nabij voorzieningen

De Blasiusstraat is een charmante, rustige straat vlakbij de levendige Wibautstraat, met karakteristieke gerenoveerde panden. Op een steenworp afstand vindt u de Amstel, het Oosterpark, het Beukenplein en tal van gezellige eet- en drinkgelegenheden aan de Weesperzijde & de Linnaeusstraat. Een hotspot als Bar Bukowksi is op enkele minuten lopen bereikbaar. Ook De Pijp is op loopafstand en met de fiets bent u zo in het centrum.

Wil je hier meer over lezen?

Download de brochure

Vragen over deze woning?

Onze verkoopmakelaar Sjoerd Spithoven staat voor je klaar.
Stel een vraag
Omslagfoto brochure

De verkoper vertelt

Wat ik zo fijn vond aan deze woning, is hoe licht en rustig het altijd is. Het balkon is echt mijn favoriete plekje – omringd door groen, ideaal om even tot rust te komen. De indeling is super praktisch, precies goed voor twee personen.We woonden hier tijdens onze studententijd: ik studeerde aan de UvA, mijn huisgenoot aan de HvA – allebei op loopafstand. Dat was echt een luxe. We konden zo naar college wandelen en toch midden in de stad wonen.De straat is rustig, maar je hebt alles dichtbij: tram, metro, trein. Oosterpark op een paar minuten lopen, net als gezellige kroegjes zoals Bar Bukowski. En je haalt je boodschappen gewoon om de hoek – bij de AH of een van de vele Turkse supermarktjes. Alles wat je nodig hebt is binnen 15 minuten lopen of 5 minuten fietsen bereikbaar.Het is voorons tijd om verder te gaan naar meer ruimte, maar we laten dit huis met een warm gevoel achter. We hopen dat de volgende bewoners hier net zo'n fijne tijd zullen hebben als wij.

Wij gebruiken foto's van freepik.com